Luty okazał się zdecydowanie słabszym miesiącem od stycznia i przyniósł mniej informacji niż rok temu. Łącznie w mediach pojawiło się nieco ponad 2500 publikacji, czyli o blisko 800 mniej niż w lutym 2018 roku.

Największe zainteresowanie mediów (ponad 700 publikacji) wzbudziła tym razem organizacja UFC. Amerykańska marka zorganizowała bowiem galę w Pradze, podczas której walczyli dwaj Polacy – Jan Błachowicz i Michał Oleksiejczuk. Galę odwiedziła również Joanna Jędrzejczyk, która tradycyjnie już przyciągnęła swoją osobą zainteresowanie dziennikarzy.
KSW, które przygotowuje się do gali KSW 47, w tym miesiącu osiągnęło wynik ponad 600 materiałów. W lutym organizacja zamknęła kartę walk nadchodzącego wydarzenia i zaczęła publikować zapowiedzi najważniejszych pojedynków.

Organizacja FEN pracująca nad swoją kolejną galą w Warszawie, w lutym pojawiła się w mediach nieco ponad 200 razy, natomiast o marce ACA, która przygotowała swoją galę na Torwarze, pisano ponad 100 razy.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.