Mcgregor, ferguson, GSP, Khabib

Po tym jak Khabib Nurmagomedov (MMA 28-0) wygrał swoją kolejną walką i obronił tytuł mistrzowski, szybko pojawiło się kilka nazwisk potencjalnych rywali dla mistrza. Jednym z nich jest Tony Ferguson (MMA 25-3). Ali Abdelaziz, menadżer Khabiba, wolałby jednak, aby UFC zorganizowało walkę z Georgesem St. Pierrem (MMA 26-2).

Zapytany przez portal TMZ o skomentowanie krytycznych słów Tony`ego Fergusona dotyczących występu Khabiba na gali UFC 244 powiedział:

O ile wiem, to GSP jest następny, a nie Tony. Tego właśnie chcę. Tony nie dostanie tego czego chce, to Khabib dostanie to, czego pragnie. Jeśli Khabib zadzwoni do mnie i powie, że chce Georgesa St. Pierre’a, to GSP będzie następny […] Dana White to biznesmen, a walka z GSP da więcej pieniędzy i wzbudzi większe zainteresowanie. To starcie o tytuł najlepszego zawodnika wszech czasów.

Abdelaziz zapytany również o drugie starcie Khabiba z Conorem McGregorem (MMA 21-4) kategorycznie stwierdził, że takiej walki nie będzie:

Conor jest jak była dziewczyna, która nie można znaleźć nowego chłopaka. Conor nic nie znaczy. Ten pociąg już odjechał. Nie chcemy rozmawiać o Conorze. Kto by się nim przejmował? Już dostał od Khabiba po dupie. Conor zachowuje się okropnie. Tylko to potrafi robić, to promować. My jesteśmy muzułmanami i promujemy pokój. Nie chcemy znowu przechodzić przez to całe gówno z Conorem. 0,00 procent szans na tę walkę.

Menadżer Khabiba wyjaśnił również wątpliwości dotyczące wagi w jakiej miałoby toczyć się starcie z GSP:

„George jest moim przyjacielem od 10 lat i wiem, że chce walczyć z Khabibem” – powiedział Abdelaziz o walce Nurmagomedov vs St-Pierre. „Jeśli porównasz osiągnięcia Tony’ego Fergusona, on pokonał całą masę dobrych zawodników, ale nigdy nie był mistrzem. Mówię o tym, że jeśli Khabib będzie walczył o swoje dziedzictwo w tym sporcie, walka z GSP będzie większa.

Prawda jest taka że George jest lżejszy od Khabiba. George ważny normalnie 187 funtów, Khabib waży około 190. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że George jest w stanie zrobić wagę…”

5 KOMENTARZE

  1. Co za kurwa jebana… Szkoda , że typ się wtedy nie otruł… Jaki kurwa GSP i to w lekkiej? Khabib jak taki kozak niech się bije z Żorżem w CW albo w WW a nie w lekkiej "bo tak". Po za tym GSP nie wróci bo ta pała terrorystyczna tak chce. W następnej walce Khabib "zmęczony ostatnimi latami intensywnych walk" Nurmagomedov musi się bić z Fergusonem.

  2. "My jesteśmy muzułmanami i promujemy pokój." 😀 😀 😀 😀 Pokój pełen odciętych głów

  3. Mnie w ogóle walka z GSP nie interesuje, czekam na walkę z Fergusonem, po co ściągać emerytów z emerytury na jedną walkę ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.