Matt Hughes, były mistrz UFC, który zakończył swoją karierę w roku 2011, uważa że walczył w złotych czasach tego sportu. Dziś natomiast UFC bardzo różni się od tego z jego czasów właśnie. W programie Undeniable with Joe Buck, Huges powiedział:

Moim zdaniem dziś UFC stało się zbyt komercyjne. Teraz mają gale prawie każdego tygodnia i są pokazywani na trzech kanałach telewizyjnych. Uważam, że to zbytnia komercja. Jestem niezwykle szczęśliwy, że przyszło mi walczyć w innych czasach. Uważam, że walczyłem w złotej erze. Zacząłem podczas UFC 22 i w sumie nie pamiętam kiedy skończyłem, ale zapewne w okolicach UFC 110 albo 115. Uważam jednak, że to były właśnie złote czasy. To były czasy, gdy ludzie zbierali się razem, by oglądać UFC. Teraz UFC jest pokazywane tak często, że straciło swoją wyjątkowość.

3 KOMENTARZE

  1. Pierdzielenie albo nie… Nie trzeba być znawcą że dzisiaj już nie ma tej iskry co kiedyś… pasy zmieniają mistrzów co 1-2 walki, mistzowie wybierają sobie przeciwników…Brak legendarnych zawodników – albo są ale już emerytura zagląda.Jedyne elektryzujące nazwisko – czyli Connor który niby jest mistrzem ale pasa nie broni, za to zarabia 30x tyle co mistrz bo jest wygadany. Z bilansem ostatnich 2 lat 2-1Prawdopodobnie najlepszy zawodnik mma w historii jest debilem potrącającym kobiety i uciekającym z miejsca wypadku do tego wali tak nieumiejętnie szprycę że ciągle wpada..Długo by pisać – szkoda czasu..Czy jest gorzej? Po prostu jest inaczej.

  2. Problemem UFC nie jest nadmiar gal, problemem są te pojebane niskie kategorie wagowe, których wtedy przecież nie było. W muszej jest tylko Mysz, w koguciej może z 5 zawodników, którzy w ogóle kogokolwiek obchodzą, do tego zbyt dużo zawodniczek w kategoriach kobiecych. Ja nie mam problemu z istnieniem tych kategorii, natomiast poziom żeńskiego nie jest wystarczający, żeby w tych kategoriach było po 20-30 typiar, to jeszcze nie ten czas. A przecież zaraz dojdzie nowa kategoria kobieca, choć akurat ta powinna być od zawsze, bo brak 57 u lasek to tak jakby u facetów nie było 77. Zlikwidować w pizdu dywizje konusów, robić jeszcze więcej walk w półśredniej, średniej i półciężkiej i wszyscy będą przeszczęśliwi. Najlepszy przykład – grudniowa gala FOX. Wszyscy na forum się jarają rozpiską, właśnie dlatego, że nie ma bab i krasnali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.