Jorge Masvidal, który w zastępstwie za Gilberta Burnsa wszedł do walki mistrzowskiej z Kamaru Usmanem, ma już pomysł na to, co zrobi po wywalczeniu pasa wagi półśredniej. W rozmowie dla ESPN wskazał swoich potencjalnych kolejnych rywali.

Na moim radarze jest dwóch zawodników i Nate Diaz zdecydowanie jest jednym z nich. Bez względu na wynik mieliśmy dobrą walkę, Nate jednak nie mógł być zadowolony z jej zakończenia. Wiem, że on chciałby spróbować raz jeszcze. Ja sam też tego bym chciał. Jeśli zdobędę pas, nie będzie niczego lepszego, niż dać szansę Diazowi, tak jak on dał mi szansę na walkę o pas BMF. Dalej, zawalczymy o pas.

Jorge Masvidal pokonał Nate’a Diaza w walce wieczoru gali UFC 244 i zdobył wyjątkowy pas „Największego skur#%$yn w MMA”. Pojedynek został przerwany przez lekarza po trzeciej rundzie z powodu rozcięć na twarzy Diaza.

Masvidal przedstawił też nazwisko innego zawodnika, z którym w przyszłości chciałby zawalczyć.

Drugim zawodnikiem, z którym chciałbym w przyszłości zawalczyć jest Thompson. To nie jest nic osobistego. Lubię go i szanuję, ale chciałbym zawalczyć z nim ponownie. Myślę, że mógłbym pokazać się z lepszej strony niż w naszej pierwszej walce. To jest więc starcie, do którego kiedyś dojdzie.

Masvidal walczył z Thompsonem w roku 2017 i przegrał wówczas z nim na punkty.

Do walki mistrzowskiej pomiędzy Usmanem i Masvidalem dojdzie już 11 lipca.

Zobacz również: „Nasza kategoria zmieni się w cyrk” – Burns obawia się zwycięstwa Masvidala

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.