Conor McGregor i Jorge Masvidal ufc dana white
Conor McGregor i Jorge Masvidal

Wszystko wskazuje na to, że Jorge Masvidal (MMA 35-13), który liczył na starcie z Conorem McGregorem (MMA 21-4), w swoim kolejnym boju zmierzy się o mistrzowski pas z Kamaru Usmanem (MMA 16-1).

Zobacz również: „To byłaby jedna z największych walk w historii” – Masvidal o starciu z Conorem

Masvidal nie ma zamiaru czekać, aż Conor zdecyduje się na walkę, o czym powiedział w audycji Le Batard and Friends.

On ciągle gada głupoty, ale gada je dlatego, że nie chce tej walki. On jest zbyt wolny, musi nad tym popracować. Wróć na salę i popracuj nad timingiem, gdy będziesz gotowy na wyzwanie, zrobimy to.

Jorge dodał jednak, że może w przyszłości dojdzie do jego starcia z Irlandczykiem.

Nie ma pośpiechu. W tym czasie ja zawalczę o pas i rozp***dolę Usmana. Potem możemy pogadać z Conorem o tym, czy chce walczyć czy też nie. W sumie to nie ma znaczenia. Nie jestem tu po to, żeby zaciągać ludzi do klatki i prosić się o walki. Zadbam o swoje interesy, tak jak zawsze.

16 KOMENTARZE

 1. Powinno być "najpierw przepierdole z Usmanem, a później będę skomlał o walkę z Conorem licząc, że może on też przegra następną"

 2. Po walce z Usmanem nie będzie już o czym gadać.

  Powinno być "najpierw przepierdole z Usmanem, a później będę skomlał o walkę z Conorem licząc, że może on też przegra następną"

  :waldeklaugh:

 3. Jeśli, hipotetycznie – Masvidal zdołałby pokonać Usmana to późniejsza jego ewentualna walka z McGregorem byłaby hitowa.

 4. Jeśli, hipotetycznie – Masvidal zdołałby pokonać Usmana to późniejsza jego ewentualna walka z McGregorem byłaby hitowa.

  I to o 2 pasy :frankapprove:

 5. Masvidal popełnia największą głupotę w swoim życiu podejmując walkę z Usmanem, teraz ma pozycję i sławę, a po walce z Kamaru wróci do szeregu.

 6. Masvidal popełnia największą głupotę w swoim życiu podejmując walkę z Usmanem, teraz ma pozycję i sławę, a po walce z Kamaru wróci do szeregu.

  Dokładnie tak :redford:

 7. Nie wróci do żadnego szeregu, bo porażka z silnym jajowąchaczem, który go będzie pięć rund panicznie trzymał, żeby się tylko nie bić, mało kogo obejdzie. Masvidal dalej będzie na fali, a Usman dalej będzie nudnym mistrzem, który wszystkich gówno obchodzi.

  Poza tym zdecydujecie się czy Masvidal ma brać najlepszych czy ma być kalkulatorem, bo widzę, że nie dogodzisz i tak źle i tak niedobrze.

 8. Nie wróci do żadnego szeregu, bo porażka z silnym jajowąchaczem, który go będzie pięć rund panicznie trzymał, żeby się tylko nie bić, mało kogo obejdzie.

  Chyba, że jednak mu przypierdoli:

 9. Hehe beka z co poniektórych "wyznawców" Jorge.

  Fajnie bo trzaskał się na ulicach. Taki bielszy nigga.

  Nie ujmując mu to jednak trochę mu odjebalo ostatnio.

  Nie oszukujmy się. Masvidal póki co jedynie trafił kolanem Askrena 🙂

  Został zbity przez Larkina… Zbił go Maia, Thompson… Przyfarcił i myśli że jest pokroju GSP. Czarny go naprostuje.

  Wiadomo to MMA i tu może się wszystko zdarzyć. Ale rzadziej się to dzieje w cięższych kategoriach i w walkach o pas. Nie w tym życiu Jorge, nie w tym życiu…

 10. Nie wróci do żadnego szeregu, bo porażka z silnym jajowąchaczem, który go będzie pięć rund panicznie trzymał, żeby się tylko nie bić, mało kogo obejdzie. Masvidal dalej będzie na fali, a Usman dalej będzie nudnym mistrzem, który wszystkich gówno obchodzi.

  Poza tym zdecydujecie się czy Masvidal ma brać najlepszych czy ma być kalkulatorem, bo widzę, że nie dogodzisz i tak źle i tak niedobrze.

  Czyli ewentualna wygrana Masvidala z Usmanem też mało kogo obejdzie. Usman jest nikim, ale po wygranej nad Masvidalem zyska dużo większy rozgłos. Sytuacja analogiczna jak z Khabibem po walce z Conorem. Masvidal nie będzie już na żadnej fali po takim gwałcie jaki zafunduje mu Usman.

 11. Jeśli, hipotetycznie – Masvidal zdołałby pokonać Usmana to późniejsza jego ewentualna walka z McGregorem byłaby hitowa.

  Jeśli Mas ululałby nigeryjskiego makaka to jego ewentualna walka z McGregorem byłaby na tyle hitowa, że rewanż Rudego z Kebabem nie wykreciłby takich przychodów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.