Mark Hunt, który swoją ostatnią walką wypełni warunki kontraktu z organizacją UFC nie zamierza odwieszać rękawic na kołek, ale jak sam mówi, to co robi dziś amerykańska organizacja, odebrało mu radość z walczenia.

Swoim podejściem do promowania oszustów i sterydów odebrali mi moją miłość do walczenia. To dość smutne, ponieważ oni powinni promować gości, którzy nie są oszustami. Do tej pory myślałem, że Jeff Novitzky to miły facet, ale okazał się sprzedawczykiem. Spójrzcie co się stało z walką Jonesa z Gustafssonem. Przenieśli całą, cholerną galę, dla jednego oszusta. Fani stracili pieniądze wyłożone na loty, hotele itd. i stracili to wszystko przez jednego idiotę.

Hunt powiedział o tym w rozmowie dla serwisu MMAUK i dodał, że nadal myśli o tym, żeby wywalczyć w przyszłości mistrzowski pas w mieszanych sztukach walki.

Nadal chcę zostać mistrzem MMA. Wiem, że mam 44 lata, ale nadal mam marzenia. Odłożyłem je nieco na bok przez tę głupią firmę. Chwila, która to spowodowała, była związana z tym, że uświadomiłem sobie, iż oni nie dadzą mi walki o pas. Wówczas zacząłem przegrywać.

Hunt dodał również, że chce zawalczy jeszcze pięć razy i sprawdzić czy już czas na emeryturę, czy może tylko UFC doprowadziło go do sytuacji, w której źle czuje się walcząc.

24 KOMENTARZE

 1. "Odłożyłem je nieco na bok przez tę głupią firmę" ciosy mu się odkładają w głowie 😛 Brał walki z Overeemem i Lesnarem przyczyniając się do promowania sterydziarzy.

 2. Ja tam mimo wszystko go lubie, zawsze dosyć mądrze gadał i zgadzam się z tym co mówi.

  CO TY KURWA NIE POWIESZ ??

 3. Ja sie zastanawiam czy Mark to udaje ze nie widzi dopingu czy to jego strategia promocji. Chyba nie od dzis walczy i walczyl jeszcze za czasow kiedy kontroli nie bylo. Nie wierze ze jest taki naiwny.

 4. Ja sie zastanawiam czy Mark to udaje ze nie widzi dopingu czy to jego strategia promocji. Chyba nie od dzis walczy i walczyl jeszcze za czasow kiedy kontroli nie bylo. Nie wierze ze jest taki naiwny.

  Racja. Mark pomimo, że nie jest to najbardziej rozgarnięta kupka siana na świecie, to takie rzeczy musiał zauważać. Próbował z tym walczyć, nic to nie dało ,to chłopina odpuścił. Ja nie sądzę, by Mark się czymś wspomagał, może na początku kariery, choć to także wątpliwe. Tak osobiście to trochę mi faceta szkoda bo wojownik z niego z krwi i kości. I fakt faktem, te ostatnie walki jakby oddawał bez walki.

 5. Z całym szacunkiem, ale Mark może już jedynie  zostać mistrzem w kategorii :

  pierdolenie o szopenie – open weight"

 6. Mark dawaj do krs1 tu nikt nie wpada na sterydach, wszyscy są tak prawilni, że nie trzeba nikogo testować. Nawet jeden komentator ci to potwierdzi.

 7. Mark Hunt have you ever been to Poland?

  W końcu ogarnąłeś, że "to", a nie "in".

  Hunt w krs1 to moje marzenie. Podtatusiały ulaniec zabijający jedna bułą każdego groźnie wyglądającego gladiatora krs1 i odchodzący od martwego truchła na wyjebce :antonio:

 8. W końcu ogarnąłeś, że "to", a nie "in".

  Hunt w krs1 to moje marzenie. Podtatusiały ulaniec zabijający jedna bułą każdego groźnie wyglądającego gladiatora krs1 i odchodzący od martwego truchła na wyjebce :antonio:

  Mark Hunt vs Karol Bedorf, make it happen Kawul.

 9. Mistrz by go zależał jak dziwkę!

  Zależałby, ale łóżko na OIOMie, jakby dostał pizdę od Mariana :waldeklaugh:

 10. Zależałby, ale łóżko na OIOMie, jakby dostał pizdę od Mariana :waldeklaugh:

  Chyba od Marka, Marian ostatnio walczył w wadze lekkiej z Szulakowskim :roberteyeblinking:

 11. W końcu ogarnąłeś, że "to", a nie "in".

  Hunt w krs1 to moje marzenie. Podtatusiały ulaniec zabijający jedna bułą każdego groźnie wyglądającego gladiatora krs1 i odchodzący od martwego truchła na wyjebce :antonio:

  Ale kto w ciężkiej KSW wygląda jak gladiator?

  Bo chyba nie :beczka:

 12. AKB to nie tylko przyjemności, ale i wyrzeczenia. Głównie wyrzeczenia.

  AKB to styl życia kolego

 13. Mark to legenda i należy mu się szacunek, ale w ostatniej walce pokazał że nawet w miernej ciężkiej nie ma już dla niego miejsca w UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.