Marcin Prachnio już dziś w nocy wejdzie ponownie do klatki UFC. Polak wydaje się być mocno zdeterminowany przed zbliżającym się pojedynkiem.

UFC Fight Night: Hermansson vs Pyfer – wyniki gali z walkami Prachnio i Bryczka od godziny 22:00

10 lutego w hali UFC Apex w Las Vegas odbędzie się gala UFC on ESPN+ 94. W trakcie wydarzenia do klatki UFC wróci Marcin Prachnio i zmierzy się w niej z Devinem Clarkiem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Marcin napisał na Facebooku:

Oko w oko, cisza przed burzą. Słowa nie mają już znaczenia — nasze pięści wypowiedzą werdykt. Jutro idziemy na wojnę, ale tylko jeden zostanie na szczycie. Czas uwolnić bestię. Tu rodzą się legendy. Czas na bitwę.

Wcześniej Marcin napisał również:

Nadchodzi dzień, który zmieni wszystko. 10 lutego, w ringu UFC, będę walczył nie tylko o zwycięstwo, ale o honor i chwałę. Oglądajcie, jak na waszych oczach tworzę legendę. Czas na dominację. Czas na Polską Siłę!

Marcin Prachnio przegrał swoją ostatnią walkę w organizacji UFC. Podczas gali UFC 290, która odbyła się 8 lipca 2023 roku w Las Vegas, Marcin Prachnio zmierzył się z Vitorem Petrino i został przez niego poddany w trzeciej rundzie pojedynku. Marcin wszedł do organizacji UFC w lutym roku 2018. Aktualnie bilans Polaka w UFC wynosi trzy wygrane walki i pięć porażek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,007 komentarzy 3,090 polubień

Marcin Prachnio już dziś w nocy wejdzie ponownie do klatki UFC. Polak wydaje się być mocno zdeterminowany przed zbliżającym się pojedynkiem. UFC Fight Night: Hermansson vs Pyfer – wyniki gali z walkami Prachnio i Bryczka od godziny 22:00 10 lutego w hali UFC Apex w Las Vegas odbędzie się gala UFC on ESPN+ 94. W […]

Odpowiedz polub

click to expand...