Organizacja UFC od lat skupia się nie tylko na przygotowaniu gal i rozwoju marki, ale również na poszukiwaniu nowych talentów. Jakiś czas temu w Szanghaju UFC otworzyło ogromny obiekt UFC Performance Institute, a w planach ma kolejne takie centra treningowe dla zawodników.

Po ostatniej gali UFC, Dana White, szef organizacji został zapytany o to, czy myśli nad wejściem z jakimś projektem stypendiów lub obiektem typu Performance Institute do Afryki.

Rozpoczęliśmy prace nad wejściem do Meksyku, ale projekt się rozpadł. Potem przyszedł koronawirus. Chciałbym jednak pojawić się w Meksyku i Portoryko. Jest też Afryka i kilka innych miejsc, którym się przyglądamy.

White dodał też, że jest otwarty na możliwość zapewnienia stypendiów młodym, utalentowanym dzieciom, które trenują.

Jest wiele rzeczy, które możemy zrobić dla dzieciaków. Wszystkie takie pomysły mi się podobają i mamy swoje plany z tym związane.

Mimo sytuacji związanej z koronawirusem, odwołaniem gal, a potem organizowaniem ich bez udziału publiczności, Dana White powiedział również, że jak na wszystko co się wydarzyło, UFC przeszło przez 2020 rok całkiem dobrze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.