Jorge Masvidal, który przegrał w walce wieczoru gali UFC 251 z Kamaru Usmanem, chętnie spróbowałby swoich sił w pojedynku rewanżowym. W ostatnim starciu rywal Masvidala wykorzystał swoje zapasy i za pomocą klinczu oraz kontroli w parterze zagwarantował sobie zwycięstwo przez jednogłośną decyzję.

Zaraz po tym pojedynku, podczas spotkania z mediami, Masvidal powiedział:

Popełniłem wiele błędów. Próbowałem bić się z nim w pewnych miejscach, ale nie miałem po prostu najlepszej kondycji. Jak tylko się od niego uwalniałem to on klinczował i wracał do swojego świata. Nie będę mu nic zabierał. Wygrał sprawiedliwie. Zrobię wszystko żeby znów być pierwszym w kolejce i ponownie się z nim bić.

Jorge dodał też, że ma już w głowie ułożony plan na to, jak pokonać Usmana.

Mam już w głowie sposób na to, jak go pobić następnym razem. Myślałem, że znam ten sposób już przed tym starciem, ale teraz znam go na pewno.

Masvidal wyjaśnił również, czego będzie potrzebował w kolejnym boju z mistrzem.

Do tego trzeba bardzo dużo paliwa w baku, trzeba świetnej kondycji i przerobienia mnóstwa rund z wysokiej klasy zapaśnikami. Wiem już więc na pewno jak pokonać tego faceta.

Kolejnym rywalem Usmana będzie najpewniej Gilbert Burns, który z powodu zarażenia się koronawirusem musiał zrezygnować z walki mistrzowskiej na UFC 251.

Zobacz również: „Jestem następny!” – Burns po walce Usmana z Masvidalem

11 KOMENTARZE

 1. No kurwa geniusz! Ja jeszcze z wiedzy tajemnej dodałbym – pracować cały czas na nogach i samemu nie zaganiać się pod siatkę, ale to, to może po drugiej porażce Mas wykmini.

  Porażką nie była forma Jezusa tylko to, że on tam wyszedł kompletnie bez pomysłu na Marty'ego, na zasadzie – może jakiegoś luja mu tam wcisnę (bo kopanie zapaśnika to niemal zawsze proszenie się o sprowadzenie lub klincz).

 2. Mam już w głowie sposób na to, jak go pobić następnym razem. Myślałem, że znam ten sposób już przed tym starciem, ale teraz znam go na pewno.

  Tego jeszcze nie grali :korwinstupid:

  Co ciekawe, Usman też myślał, że zna sposób na Masa i – co jeszcze ciekawsze – rzeczywiście go już znał. Prawdopodobnie ukrywa też tajemnicę poliszynela, która sprzyda mu się w potencjalnym rewanżu – być zawsze o krok przed rywalami.

  Usman to mistrz świata w trzymaniu  ludzi Pod siatka

  Inni to mistrzowie w nic nie robieniu pod siatką, będąc przygniecionymi Usmanem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.