Maciej Kawulski ma ambitne plany dotyczące rozwoju organizacji KSW.

Już w tę niedzielę fani będą świadkami 40. gali polskiej federacji, na której wystąpią m.in. Mateusz Gamrot, Mariusz Pudzianowski czy Michał Materla. Jeden z właścicieli KSW, Maciej Kawulski wypowiedział się w wywiadzie dla polsatsport.pl na temat planów na przyszłość organizacji oraz o najjaśniejszych punktach zbliżającej się gali.

Gdy na twoją galę przychodzi 60 tysięcy osób, można na chwilę zapomnieć, że te małe kroczki są tak samo ważne, jak np. KSW na PGE Narodowym. Dla nas zdobywanie nowych rynków jest niesłychanie ważne. Jesteśmy nie tylko biznesmenami, ale właśnie też zdobywcami. To że sprzedaliśmy rekordową liczbę biletów w 3 Arenie o czymś świadczy. Oprócz UFC, nikt w Irlandii jeszcze tylu biletów nie sprzedał. Ani BAMMA, ani Bellator, a UFC tylko dzięki Conorowi McGregorowi. A przecież te organizacje działają na irlandzkim rynku od lat, my tam jesteśmy po raz pierwszy i od razu go zelektryzowaliśmy. Ogromny sukces. Taki właśnie mamy cel – zdobywać Europę.

Gdybym miał wymienić takie cztery najważniejsze wydarzenia tej gali, byłyby to: pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem McSweeneyem, Normana Parke’a z Mateuszem Gamrotem, walka Ariane Lipski, która zawsze daje niesamowite show, no i przede wszystkim właśnie powrót Michała Materli. To zresztą w tym miesiącu jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie MMA.

TUTAJ możecie zobaczyć cały wywiad.

77 KOMENTARZE

 1. Czy Kawul to kiedyś odniósł jakąś porażkę? Bo z tego co mówi to same sukcesy i rekordy od narodzin:mamed: a fota to przy furach kumpli Mameda, no chyba że Kawul na ruskich tablicach śmiga:DC:

 2. Jak się ukrywa?

  W tytule wpisujesz słowo klucz np: Kawulski, KSW, Pudzianowski, Popek, Wojsław, Pedziszewski, Oprawa,

  i sam sie ukrywa

 3. no i przede wszystkim właśnie powrót Michała Materli, jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie MMA.

  Poprawiłem.

  :razz:utin:

 4. Ja pierdole, rozumiem że ambicją faceta który sprzedał 60 tyś miejsc na gali powinno być teraz według forumowiczów podbijanie jakiejś wioski pod Kabulem. Przecież wyraźnie powiedział w wywiadzie że to jest ich cel. Nie mówi że podbili Europę tylko że taki maja cel, nie wiem  czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć ? 😆 Co do gali w Irlandii to informację o tym że sprzedali najwięcej biletów poza UFC trzeba by było dokładnie sprawdzić, tylko niestety nie ma takich informacji dostępnych publicznie dla organizacji takich jak BAMMA czy CageWarriors. Mi udało się znaleźć jedynie informację że na gali Bellator 169: King Mo vs. Ishii było w tej samej hali 12,184 fanów a bramka wyniosła 896,234€ / $1,187,940 więc widzę już pierwszy problemy z tym drugim najlepszym wynikiem w Dublinie.

 5. no i przede wszystkim właśnie powrót Michała Materli. To zresztą w tym miesiącu jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie MMA.

  No faktiko, kibice w Stanach i Brazylii juz przebieraja nogami na ten powrot. W Japonii podobno wladze zarzadzily dzien wolny od pracy z tego powodu, a w Syrii zawiesili dzialania wojenne na czas gali.

 6. "Ani BAMMA, ani Bellator, a UFC tylko dzięki Conorowi McGregorowi. A przecież te organizacje działają na irlandzkim rynku od lat, my tam jesteśmy po raz pierwszy i od razu go zelektryzowaliśmy"

  uwielbiam jego pokręcone hiperbole 😛

 7. Natychmiast przypomnial mi sie skecz Zenona Laskowika i Bogdana Smolenia, w ktorym ten drugi zapytany przez reportera TV o wydajnosc zakladu pracy odpowiada pytaniem dla kogo ten wywiad. W rozmowie z portalem branzowym pan Maciej mowil, ze jest maly rekord. Kamera i mikrofon Polsatu sprawily, ze jest juz ogromny. Poki co najwazniejsza informacja jest taka, ze kolejna gala to przelom marca i kwietnia. W zwiazku z tym co najmniej kilku szczesliwcow poczeka sobie na walke w organizacji niemal rok.

 8. Z taką mentalnością całe życie będziesz się woził Golfem :z bani:

  Nigdy nie miałem 🙂 od zawsze na zawsze Audi. Uwierz mi, że pewnie częściej ta Panamera jest w warsztacie niż nią jeździ.

 9. Ja pierdole, rozumiem że ambicją faceta który sprzedał 60 tyś miejsc na gali powinno być teraz według forumowiczów podbijanie jakiejś wioski pod Kabulem. Przecież wyraźnie powiedział w wywiadzie że to jest ich cel. Nie mówi że podbili Europę tylko że taki maja cel, nie wiem  czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć ? 😆 Co do gali w Irlandii to informację o tym że sprzedali najwięcej biletów poza UFC trzeba by było dokładnie sprawdzić, tylko niestety nie ma takich informacji dostępnych publicznie dla organizacji takich jak BAMMA czy CageWarriors. Mi udało się znaleźć jedynie informację że na gali Bellator 169: King Mo vs. Ishii było w tej samej hali 12,184 fanów a bramka wyniosła 896,234€ / $1,187,940 więc widzę już pierwszy problemy z tym drugim najlepszym wynikiem w Dublinie.

  Poza tym mam przeczucie, że K&L nigdy by nie podali faktycznej liczby kibiców i wpływów z bramki, więc ciężko porównać. Będą tylko mydlić oczy, że padł rekord. Toż to są rekordowi ludzie 😆

  Nigdy nie miałem 🙂 od zawsze na zawsze Audi. Uwierz mi, że pewnie częściej ta Panamera jest w warsztacie niż nią jeździ.

  Na bank to nie jego. Chyba, że na ruskich numerach jeździ. Podjechał do Mameda pewnie, a u niego ziomki byli albo sam ma fure na ruskich blachach.

 10. Ja pierdole, rozumiem że ambicją faceta który sprzedał 60 tyś miejsc na gali powinno być teraz według forumowiczów podbijanie jakiejś wioski pod Kabulem

  Pod Kabulem może nie ale w Sękocinie Nowym się udało. Legenda głosi, że na widowni było 300 Spartan.

 11. Patrząc na to, że UFC jest w dupie nie powinno być problemu ze zdobywaniem europy, świata a na samym końcu kosmosu.

  Pozdrowienia Panie Macieju, jest Pan bardzo pocieszny.

 12. Ja pierdole, rozumiem że ambicją faceta który sprzedał 60 tyś miejsc na gali powinno być teraz według forumowiczów podbijanie jakiejś wioski pod Kabulem. Przecież wyraźnie powiedział w wywiadzie że to jest ich cel. Nie mówi że podbili Europę tylko że taki maja cel, nie wiem  czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć ? 😆 Co do gali w Irlandii to informację o tym że sprzedali najwięcej biletów poza UFC trzeba by było dokładnie sprawdzić, tylko niestety nie ma takich informacji dostępnych publicznie dla organizacji takich jak BAMMA czy CageWarriors. Mi udało się znaleźć jedynie informację że na gali Bellator 169: King Mo vs. Ishii było w tej samej hali 12,184 fanów a bramka wyniosła 896,234€ / $1,187,940 więc widzę już pierwszy problemy z tym drugim najlepszym wynikiem w Dublinie.

  Sam sobie odpowiedziałeś.

  Pozdrawiam

 13. @defthomas moglibyście to i inne bzdury posprawdzać i wytknąć włodarzom przy najbliższym wywiadzie? Może być ew. artykuł pt. "Wszystkie kłamstwa Kawula i Martina".

  Ich retoryka opiera się na takich małych kłamstewkach, niedopowiedzeniach i informacjach, których nie sposób zweryfikować, bo sami zwykle nie ujawniają statystyk, a przecież Janusze KSW nie będą sprawdzać czy czasem Kawul się nieco z prawdą nie mija. Kto ma ich kontrolować jak nie największy w Polsce portal branżowy? :boss:

 14. :mamedwhat:

  @Aliibaba ile oni sprzedali??

  przeciez slyszysz, ze rekord

  a tak serio to tysiace miejsc wolnych, w niektorych sektorach jakies 99%

  obstawiam okolo 5000 sprzedanych max

  co do rekordu to walka Porier vs Duffy sprzedala hale w 60 sekund, wiec klamie jak zawsze

 15. przeciez slyszysz, ze rekord

  a tak serio to tysiace miejsc wolnych, w niektorych sektorach jakies 99%

  obstawiam okolo 5000 sprzedanych max

  co do rekordu to walka Porier vs Duffy sprzedala hale w 60 sekund, wiec klamie jak zawsze

  Takich kłamstw i naciągania rzeczywistości jest mnóstwo. W kontekście UFC śmiał się jak idzie ich sprzedaż w Polsce a czemu nie powie jak na UFC w Manchesterze sprzedali całą salę w 6 minut? Czemu tego nie porówna do swojej sprzedaży w Londynie?

 16. W sumie to byłem na tej hali na cage wariors w marcu i na bamma jakoś pod koniec wakacji i frekwencja faktycznie nie powalała na kolana

 17. @jihaad to jest chyba pierwsze jakie złapałem bo akurat temat wyników oglądalności, liczby widzów i bramek na galach mnie osobiście interesuję. Jak masz inne tematy do sprawdzenia to poproszę o info

 18. Ja pierdole, rozumiem że ambicją faceta który sprzedał 60 tyś miejsc na gali powinno być teraz według forumowiczów podbijanie jakiejś wioski pod Kabulem. Przecież wyraźnie powiedział w wywiadzie że to jest ich cel. Nie mówi że podbili Europę tylko że taki maja cel, nie wiem  czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć ? 😆 Co do gali w Irlandii to informację o tym że sprzedali najwięcej biletów poza UFC trzeba by było dokładnie sprawdzić, tylko niestety nie ma takich informacji dostępnych publicznie dla organizacji takich jak BAMMA czy CageWarriors. Mi udało się znaleźć jedynie informację że na gali Bellator 169: King Mo vs. Ishii było w tej samej hali 12,184 fanów a bramka wyniosła 896,234€ / $1,187,940 więc widzę już pierwszy problemy z tym drugim najlepszym wynikiem w Dublinie.

  Kawul ma sprzedawać galę pod Kawulem? Pogięło Cię? 😀

 19. Takich kłamstw i naciągania rzeczywistości jest mnóstwo. W kontekście UFC śmiał się jak idzie ich sprzedaż w Polsce a czemu nie powie jak na UFC w Manchesterze sprzedali całą salę w 6 minut? Czemu tego nie porówna do swojej sprzedaży w Londynie?

  mysle, ze z jednego wywiadu z Kawulskim mozna by napisac kilkustronicowe sprostowanie na temat jego klamstw

 20. W sumie to byłem na tej hali na cage wariors w marcu i na bamma jakoś pod koniec wakacji i frekwencja faktycznie nie powalała na kolana

  To akurat prawda że po tych org, nie spodziewałem się dużych liczb w Irlandii, mimo że znalazłem info na temat bardzo dobrych wyników BAMMA na terenie Anglii. Więc wg mnie 1 UFC  2 Bellator a #3 to się okaże w dniu gali ile osób będzie na sali.

 21. To akurat prawda że po tych org, nie spodziewałem się dużych liczb w Irlandii, mimo że znalazłem info na temat bardzo dobrych wyników BAMMA na terenie Anglii. Więc wg mnie 1 UFC  2 Bellator a #3 to się okaże w dniu gali ile osób będzie na sali.

  No dobrze, ale dla mnie to nie jest kompletnie miarodajne. Przecież pewnie 70% publiczności to Polacy tak samo jak było w Londynie. Nawet nie ma co nad tym dyskutować. Robią polski produkt pod Polaków a nie pod cały świat. Niestety, ale kraje, w których mają szanse wyprzedać kilkunastotysieczną halę zaraz się skończą. Mnie naprawdę cieszy ich rozwój, serio. Sam byłem chyba na 6 galach, ale nic mnie tak nie wkurwia jak pycha w wypowiedziach K&L.

 22. No dobrze, ale dla mnie to nie jest kompletnie miarodajne. Przecież pewnie 70% publiczności to Polacy tak samo jak było w Londynie. Nawet nie ma co nad tym dyskutować. Robią polski produkt pod Polaków a nie pod cały świat. Niestety, ale kraje, w których mają szanse wyprzedać kilkunastotysieczną halę zaraz się skończą. Mnie naprawdę cieszy ich rozwój, serio. Sam byłem chyba na 6 galach, ale nic mnie tak nie wkurwia jak pycha w wypowiedziach K&L.

  do wyprzedania kolego to daleka droga

 23. Wychodzi na to, ze w duecie K&L ten pierwszy, mowiac o planach podboju zaledwie Europy to minimalista. Martin ma zdecydowanie bardziej mocarstwowe ambicje i podobno zaczyna juz tworzyc sojusze. Ciekawe czy znajda sie chetni do wspolpracy z mitomanem, bo ciezko inaczej okreslic kogos kto wielokrotnie powtarza to samo klamstwo:

  "Byliśmy tu od 13 lat, a oni tylko będą robić tutaj dopiero swoją drugą galę. Większość (polskich) zawodników UFC to byli zawodnicy KSW. Nasi zawodnicy z KSW są o wiele bardziej popularni i mają więcej fanów niż zawodnicy UFC."

  W tej chwili na kontrakcie z UFC pozostaje jedenascioro Polakow, w KSW wystepowala dwojka z nich. Ogolnie w calej historii UFC przez organizacje przewinelo sie ich dotychczas 21, wliczajac w to Soszynskiego i Sobote. Swoja przygode z UFC poprzedzila wystepami w KSW zaledwie trojka z nich. Moje obliczenia moga nie byc scisle, bo robione na predce, ale wychodzi mi niespelna 15 % 😉

  http://www.lowking.pl/sojusz-ksw-innymi-organizacjami-aby-stworzyc-alternatywe-dla-ufc-proces-juz-sie-rozpoczal/

 24. do wyprzedania kolego to daleka droga

  To prawda. Zerknąłem na eBilet i jest bardzo dużo wolnych miejsc. Nawet tych najtańszych

 25. To prawda. Zerknąłem na eBilet i jest bardzo dużo wolnych miejsc. Nawet tych najtańszych

  a te co niby zajete to tez sa czesto wolne, bo sprzedawane sa transzowo na ebilet dla Polakow i ticketmasters dla Iroli

 26. Jeśli to prawda z tymi biletami to propaganda Kawula już nawet przebiła Łysego z UFC. Jeszcze trzeba się tylko pozbyć kompleksu UFC i zostaną rekordową organizacją. A póki co to…

 27. mysle, ze z jednego wywiadu z Kawulskim mozna by napisac kilkustronicowe sprostowanie na temat jego klamstw

  Z drugim jest podobnie. Już teraz lekko zmienia narrację i twierdzi, że większość polskich zawodników UFC jest po KSW (sic!).  Albo to jest wyższa matematyka (2/11 to większość, a zatem poruszamy się wśród liczb urojonych), albo po prostu na zasadzie: "a pierdolnę sobie cokolwiek, janusze nie znają/nie sprawdzą".

 28. Kawul często rzuca jakąś wymyślną półprawdę i zostawia sobie awaryjną furtkę. Niestety sami zrobili dosyć hermetyczne środowisko z organizacji. Dawno mogli łowić talenty z europy ale organizując 4 gale by walczyli max raz w roku. Dodatkowo drabinka do miszcza nie istnieje, bioro odpady po innych organizacjach. Wskakują do walki o pas i następnie znikają w odmętach świata mma.

 29. Nigdy nie miałem 🙂 od zawsze na zawsze Audi. Uwierz mi, że pewnie częściej ta Panamera jest w warsztacie niż nią jeździ.

  Przeciez tak jak ktos wczesniej napisal ,bryka jest na ruskich blachach pewnie jakiegos ziomka Mameda, Kawul tylko podszedl jak gimbus fotke zrobic :mjsmile:.

 30. tu przemilczymy, tu coś dodamy, podkoloryzujemy, rekord za rekordem, mistrzowie za mistrzami, a jeśli ci nie pasuje nasz produkt to…sprawdź i wymień bebechy, jesteś chipożercą z meblościanką .A wiadomość do pismaków : O nas dobrze albo wcale,a jak nie to zakaz wstępu na galę i wywiadów nie będzie.

 31. Patrzę właśnie na całą kartę najbliższego KSW w Dublinie i szczerze to dwie walki mógłbym obejrzeć.

  #UFCJestWDupie

 32. To akurat prawda że po tych org, nie spodziewałem się dużych liczb w Irlandii, mimo że znalazłem info na temat bardzo dobrych wyników BAMMA na terenie Anglii. Więc wg mnie 1 UFC  2 Bellator a #3 to się okaże w dniu gali ile osób będzie na sali.

  Do tego Bamma przeżywa ostatnio gorsze dni. Ściągają zawodników z karty głównej za słabą sprzedaż biletów( tutaj zawodnik dostaje pulę biletow do sprzedaży fizycznej). O pas walczą zawodnicy z rekordem 2-0 ale sprzedający mnóstwo biletów (Richard Kiely)

  Do tego.kazda dywizja ma dwa pasy. Miedzynarodowy mistrz i mistrz GB.

 33. Kawul nie jest od tego zeby prawde mowic tylko pompowac KSW ,biorac pod uwage to ze 99% ich widowni to Janusze robi to dobrze i wiarygodnie . Nigdy sie jeszcze nie nudzilem podczas sluchania wywiadu z nim :DC: .

 34. "a pierdolnę sobie cokolwiek, janusze nie znają/nie sprawdzą".

  sadze, ze te zasada Samuraj Maciej kieruje sie bardzo czesto gdy zaczyna bajdurzyc w ramach tego calego, swojego agresywnego PR-u. Kasa leci, przeciez, w wiekszosci z tzw niedzielnego widza.

 35. Ja także nie rozumiem ich strategi,rozgłaszając różne teorie i ciągle porównują się do giganta jakim jest UFC. Osiągneli wielki sukces w naszym kraju i chwała im za to, ale po co kierują się zasadą typu mówmy byle co byle by o nas mówili to jest zupełnie nie potrzebne.Taki Donald Cerrone jest więcej wart medialnie na świecie niż całe KSW a tutaj czytamy że jak by nie Conor Mcgregor to nic by nie sprzedali litości panowie,mówimy tutaj o firmie wartej 4.2milarda dolarów a wam jak by ktoś zaproponował 10 milionów dolców to byłbym w szoku,tylko nie wiem za co ? KSW to nie Strikeforce aby czołowi zawodnicy mogli by cokolwiek ugrać w lidze mistrzów.

 36. tu przemilczymy, tu coś dodamy, podkoloryzujemy, rekord za rekordem, mistrzowie za mistrzami, a jeśli ci nie pasuje nasz produkt to…sprawdź i wymień bebechy, jesteś chipożercą z meblościanką .A wiadomość do pismaków : O nas dobrze albo wcale,a jak nie to zakaz wstępu na galę i wywiadów nie będzie.

  Dokładnie tak to działa. Chciałbym, aby jakiś angielski pismak z jakiegoś Sundaya zrobił z nim wywiad

 37. No dobrze, ale dla mnie to nie jest kompletnie miarodajne. Przecież pewnie 70% publiczności to Polacy tak samo jak było w Londynie. Nawet nie ma co nad tym dyskutować. Robią polski produkt pod Polaków a nie pod cały świat. Niestety, ale kraje, w których mają szanse wyprzedać kilkunastotysieczną halę zaraz się skończą. Mnie naprawdę cieszy ich rozwój, serio. Sam byłem chyba na 6 galach, ale nic mnie tak nie wkurwia jak pycha w wypowiedziach K&L.

  Jeśli tak na to spojrzeć to całkowicie się zgadzam, jest to produkt skrojony pod widza z Polski.

 38. Jeśli to prawda z tymi biletami to propaganda Kawula już nawet przebiła Łysego z UFC. Jeszcze trzeba się tylko pozbyć kompleksu UFC i zostaną rekordową organizacją. A póki co to…

  :kis:

 39. Jakby Kawulski zastąpił Goebbelsa to w Niemczech

  "Ani BAMMA, ani Bellator, a UFC tylko dzięki Conorowi McGregorowi. A przecież te organizacje działają na irlandzkim rynku od lat, my tam jesteśmy po raz pierwszy i od razu go zelektryzowaliśmy"

  uwielbiam jego pokręcone hiperbole 😛

  Redaktorzy jeśli się wybierają powinni ruszyć w okolice hali i pytać ludzi czy słyszeli coś o gali KSW, bo pewnie tak zelektryzowali tam ludność że przeciętny Irlandczyk wie tylko tyle że w sobotę jest UFC z Lobovem a o KSW nie ma bladego pojęcia nawet, bo na galę pewnie standardowo rzucili się Polacy mieszkający w Irlandii i okolicach…

 40. Ja mam czesto wrazenie ze 2 tych smiesznych panow z ksw to udziela wywiadow albo po butelce lychy albo jakis uzywkach… Na trzezwo takich dyrdymalow przeciez nie mozna opowiadac…

 41. Zawsze, bądz prawie zawsze są łyknięci, czasem też widać inne głupoty. Bo połowa tych rzeczy to głupoty, Martin. Do Ciebie mówię, bo do Kawula i tak nic nie dociera. A szkoda, bo przecież łatwo kręcić PR.

  A tak poważnie, to ja się Kawulowi nie dziwię – jak nie pierdoli głupot, to go nikt nie czyta 😀

 42. Ja pierdole, rozumiem że ambicją faceta który sprzedał 60 tyś miejsc na gali powinno być teraz według forumowiczów podbijanie jakiejś wioski pod Kabulem. Przecież wyraźnie powiedział w wywiadzie że to jest ich cel. Nie mówi że podbili Europę tylko że taki maja cel, nie wiem  czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć ? 😆 Co do gali w Irlandii to informację o tym że sprzedali najwięcej biletów poza UFC trzeba by było dokładnie sprawdzić, tylko niestety nie ma takich informacji dostępnych publicznie dla organizacji takich jak BAMMA czy CageWarriors. Mi udało się znaleźć jedynie informację że na gali Bellator 169: King Mo vs. Ishii było w tej samej hali 12,184 fanów a bramka wyniosła 896,234€ / $1,187,940 więc widzę już pierwszy problemy z tym drugim najlepszym wynikiem w Dublinie.

  Pachnie grubą kopertą.

  :redford:

  @defthomas moglibyście to i inne bzdury posprawdzać i wytknąć włodarzom przy najbliższym wywiadzie? Może być ew. artykuł pt. "Wszystkie kłamstwa Kawula i Martina".

  Ich retoryka opiera się na takich małych kłamstewkach, niedopowiedzeniach i informacjach, których nie sposób zweryfikować, bo sami zwykle nie ujawniają statystyk, a przecież Janusze KSW nie będą sprawdzać czy czasem Kawul się nieco z prawdą nie mija. Kto ma ich kontrolować jak nie największy w Polsce portal branżowy? :boss:

  Ale jak…skoro pachnie grubą kopertą.

  :redford:

  dziś światowy dzień bez bana! ! !

 43. Nawet Jaki poznał się na KSW.

  :mjsmile: ale pocisk kurwa. Przeslijcie to tym 2 bajkopisarzom na twita:goldi:

 44. Zawsze, bądz prawie zawsze są łyknięci, czasem też widać inne głupoty. Bo połowa tych rzeczy to głupoty, Martin

  :jon:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.