Lyoto Machida (25-8-0) już w ten piątek zmierzy się z Chaelem Sonnenem (30-16-1) na gali Bellator 222Madison Square Garden. Walka odbędzie się w limicie 205 funtów, czyli kategorii półciężkiej. W wywiadzie dla MMAJunkie Brazylijczyk wyznał, że pomiędzy zawodnikami panuje duży szacunek, więc Sonnen nie stara się prowadzić medialnej wojny, co zazwyczaj robi przed swoimi występami.

Ma do mnie wiele szacunku i doceniam to, jednak chciałbym, aby walka była lepiej wypromowana i przydałoby się trochę gadania. Wychodzi mu to całkiem nieźle, więc jeżeli wpłynęłoby to na walkę to spoko.

Nie da się ukryć, że Machida w tym pojedynku poszuka kolejnego zwycięstwa dla Bellatora, wcześniej w debiucie wygrał z Rafaelem Carvalho (15-3-0) niejednogłośną decyzją. W rozmowie zawodnik przyznał, że był podenerwowany swoim pierwszym pojedynkiem.

Byłem zaniepokojony swoją pierwszą walką w Bellatorze, ponieważ nigdy nie wiadomo jak sprawy się potoczą. Kiedy wchodzisz do innej organizacji, to czujesz na sobie presję. Rafael był bardzo trudnym do złamania zawodnikiem a w dodatku to były mistrz wagi średniej. Nie mogę się doczekać kolejnego występu.

Machida odniósł się także do swojej przyszłości w Bellatorze, a także skomentował umieszczenie swojego pojedynku przed Rorym MacDonaldemNeimanem Gracie.

Bellator wie, co jest najlepsze dla wydarzenia. Będę miał jeszcze swoją okazję. Na pewno dostanę walkę wieczoru dla tej organizacji. Wiem, że muszę trochę poczekać, ale niedługo zawalczę o tytuł, bądź dostanę głośnego rywala.

6 KOMENTARZE

  1. Haha co za nygus. Chce lepszej promocji walki, ale kurwa nie przyjdzie mu do głowy, że poza organizatorem i jego rywalem on też może ją wypromować. Wiadomo lepiej jak ktoś to zrobi za mnie, a ja zgarnę lepszy hajs.

  2. Jacy fajterzy, taka promocja. Kiedyś ta walka by mnie grzała, teraz zapomniałem, że w ogóle będzie…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.