Prezydent organizacji UFC Dana White w pozytywnych słowach skomentował decyzję o niespodziewanym zakończeniu kariery przez Conora McGregora:

„Ma pieniądze żeby przejść na emeryturę, a jego whisky świetnie się sprzedaje” – powiedział White w rozmowie z MMA Junkie. „To ma sens. Gdybym był na jego miejscu, też przeszedłbym na emeryturę. On rezygnuje z walk w klatce, a nie z pracy. Whisky sprawi, że będzie bardzo zajęty. Jestem pewien, że ma też inne projekty nad którymi pracuje. Świetnie oglądało się jego walki. Dokonał niesamowitych rzeczy w tym sporcie. Ciesze się jego szczęściem i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę go tak szczęśliwego poza oktagonem jak był w nim. ”

W poniedziałek podczas rozmowy z portalem Barstool Sports, White powiedział, że organizowanie walki McGregora zawsze stanowi wyzwanie. Decyzja Irlandczyka może być więc częścią negocjacji z UFC, zresztą nie jest to pierwszy raz gdy McGregor w trakcie negocjacji z organizacją ogłosił przejście na emeryturę.

„Za każdym razem, gdy mam do czynienia z Conorem, zawsze dzieje się coś ekstra” – powiedział White. „Zawsze jest coś, z czym musimy sobie poradzić, ale do tej pory dawaliśmy radę”.

Prezydent organizacji dodał również, że jeśli McGregor czuje, że to dobry moment na emeryturę to nikt nie powinien go od takiej decyzji odwodzić:

„Od momentu kiedy Conor trafił do UFC to nigdy nie mieliśmy problemów w negocjacjach z nim. Wiesz, co myślę o emeryturze zawodników: jeśli o tym mówisz… to naprawdę powinieneś to zrobić. Nigdy martwiłem się tym, że ktoś odchodzi na emeryturę. Kiedy wojownik czuje, że powinien przejść na emeryturę i skończyć z walkami, to zgadzam się z nim.”

30-letni McGregor ostatni raz widziany był w klatce podczas gali UFC 229 w październiku zeszłego roku kiedy to odklepał duszenie w czwartej rundzie walki z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem. Sześciomiesięczne zawieszenie Conora McGregora za udział w bójce po gali UFC 229 ma zostać zniesione 6 kwietnia.

 

1 KOMENTARZ

  1. Niech najlepiej spitala i w ogóle nie wraca księżniczka ryda, co jej się w dupie poprzerwacało od wszystkiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.