Joanna Jędrzejczyk. Fot. https://www.instagram.com/joannajedrzejczyk

Podczas gali UFC 256 broniący tytułu wagi muszej Deiveson Figueiredo i Brandon Moreno stoczyli ze sobą świetny pojedynek, który zakończył się remisem. Zaraz po walce zaczęły pojawiać się głosy mówiące, że mogła to być najlepsza walka roku 2020 w organizacji UFC. Szef UFC przypomina też o innym ciekawym starciu.

Podczas konferencji prasowej po gali UFC 256 Dana White został zapytany o to, czy uważa, że walka wieczoru tego wydarzenia była jedną z najlepszych w roku 2020.

Walka Joanny z Weili również była bardzo dobra. To było tak dawno temu, że ludzie muszą sobie przypomnieć jak cholernie dobre było to starcie.

Szef UFC dodał również, że jakiś czas temu miał okazję przypomnieć sobie mistrzowskie starcie Polki.

Gdy siedziałem na jednym ze spotkań w naszym biurze, na ekranie w sali wyświetlana była walka Joanny z Weili. Nie mogłem skupić uwagi na niczym w trakcie tego spotkania, bo cały czas oglądałem walkę. Zapomniałem już jak niewiarygodna ona była i jak one wyglądały po tym starciu. Obie włożyły w to starcie całe serce.

Joanna Jędrzejczyk przegrała tegoroczny pojedynek mistrzowski z Weili Zhang. Walka była jednak dość wyrównana i ostatecznie skończyła się na kartach sędziowskich.

Polka jest byłą mistrzynią UFC wagi słomkowej, cały czas ma apetyty na kolejną walkę o mistrzowski pas i zapowiada, że nie zamierza szybko zrezygnować z dalszego walczenia w oktagonie. Na razie jednak nie wiadomo kiedy, ani z kim zawalczy w klatce UFC.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.