Jon Jones zapowiedział po ostatniej walce z Alexandrem Gustafssonem, że w roku 2019 chciałby stoczyć trzy walki i być bardzo aktywnym mistrzem wagi półciężkiej. Brandon Gibson, trener stójki Jonesa, w rozmowie dla serwisu MMAWeekly potwierdził takie plany całego zespołu.

Nigdy niczego nie przyspieszamy, ale naprawdę myślę, że Jon zawalczy trzy razy w tym roku i będzie miał nieco mocnych wyzwań. Zmierzy się z młodymi, niemającymi nic do stracenia rywalami. To będzie nasze zadanie, by wyjść i w każdej z tych walk pokazać na co go stać. Szczególnie po walce z Gustafssonem, w której nie doznał żadnych kontuzji. Nie chcemy teraz wyhamowywać.

Gibson dodał również, że dużo wygranych walk w tym roku spowoduje, że nie będzie wątpliwość kto jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów.

Wszyscy chcą jak najszybciej wrócić do pracy. Nikt nie chce siedzieć i napawać się zwycięstwem. Zgadzam się, że jeśli Jon faktycznie zdecyduje się na tak mocny kalendarz walk, to sprawi, że całkowicie odstawi innych zawodników w wyścigu o miano najlepszego fightera wszech czasów. Mam też nadzieję, że to sprawi, iż wszyscy pretendenci poczują strach.

15 KOMENTARZE

 1. Gibson dodał również, że dużo wygranych walk w tym roku spowoduje, że nie będzie wątpliwość kto jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów.

  Zobaczymy. Na razie jest najgłupszym zawodnikiem wszech czasów. :fjedzia:

 2. Chyba sztab JBJ ma nowe koksy. Aż strach się bać jak to wszystko zacznie pulsować :jjsmile:

 3. Jako zawodnika, Jonesa po prostu trzeba szanować.

  Zaraz Smitha rozjebie jak gnoj po polu, przy dobrych wiatrach ubije nam Janka, na koniec wyjaśni Reyesa i poczyszczone. Jezeli mowa o byciu goatem, to musi iść do ciężkiej…

 4. Jako zawodnika, Jonesa po prostu trzeba szanować.

  Zaraz Smitha rozjebie jak gnoj po polu, przy dobrych wiatrach ubije nam Janka, na koniec wyjaśni Reyesa i poczyszczone. Jezeli mowa o byciu goatem, to musi iść do ciężkiej…

  Parobiec GOAT

 5. Szczerze? Nie wierzę. Wszyscy stali się tacy nieslowni, mówią jedno, robią drugie. Tym bardziej ten oszust jest mało wiarygodny.. zawalczy raz to będzie dobry wynik jak na niego

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.