joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk jest nie tylko bardzo aktywną zawodniczką UFC, ale również osobą, która cały czas pracuje poza klatką. Jest postacią bardzo medialną i działa na wielu różnych polach aktywności zawodowej. Aktualnie zajmuje się promocją gry Marvel’s Avengers i przy okazji tego zlecenia udzieliła wywiadu magazynowi „PSX Extreme”, w którym została zapytana o to, czy brała udział w sesjach motion capture do najnowszej odsłony gry EA Sports UFC.

Nie, ale wiem, że Ronda Rousey brała w nich udział. Trochę jej zazdroszczę, ale nic straconego – liczę na to, że pojawię się na okładce UFC 5.

Joanna zdradziła również, że próbowała dostać się kiedyś do branży filmowej.

Wysłałam już nawet raz film na casting do nowej odsłony „Szybkich i wściekłych”, ale nie udało mi się załapać. Mogłabym zagrać taką słowiańską badass, która kopie wszystkim tyłki (śmiech).

Asia dodała jednak, że to polski rynek jest dla niej najważniejszy.

Chciałabym jednak skupić się na polskim rynku. W USA w trakcie jednego wywiadu zasugerowano, że teraz mam najwięcej fanów w Stanach, a ja uważam, że ci najwierniejsi i najlepsi są w Polsce. Jestem dziewczyną z Olsztyna, kocham swój kraj i na każdą walkę wychodzę z polską flagą.

Aktualnie Joanna Jędrzejczyk przebywa w Polsce i na razie nie planuje powrotu do oktagonu. Jędrzwjczyk przegrała swoje ostatnie starcie mistrzowskie z Weili Zhang. Walka była jednak dość wyrównana i ostatecznie skończyła się na kartach sędziowskich.

Zobacz również: Walka o pas dla Jędrzejczyk? Szef UFC przedstawia plan na przyszłość Polki

24 KOMENTARZE

 1. Gdyby np. dopiero co zdobyła mistrzostwo, była na szczycie to powiedziałbym że sodówka jej uderzyła.

  Ale co w takiej sytuacji, kiedy jest już pokonana, pamieta o niej tylko kilka osób na Cohones?

 2. Wysłałam już nawet raz film na casting do nowej odsłony „Szybkich i wściekłych", ale nie udało mi się załapać.

  co za przegryw, chwalić się tym, że nie dostało się do „szybkich i wściekłych”. nie dziwię się twórcom wcale, joanna ma charyzmę na poziomie krzesła ogrodowego.

 3. nie dostać się do "Szybkich i wściekłych" to żaden wstyd. Ja np. też się nie załapałem i na dodatek nie musiałem wysyłać filmików

 4. Jak to się wszystko zmienia. Kilka lat temu jakiekolwiek złe słowo na JJ równało się niemal z wygnaniem z forum (mimo odpierdalania różnych cyrków), a dziś… :damjan:

 5. Jak to się wszystko zmienia. Kilka lat temu jakiekolwiek złe słowo na JJ równało się niemal z wygnaniem z forum (mimo odpierdalania różnych cyrków), a dziś… :damjan:

  Nadal ich wygnać!

 6. Chociaż WMMA to zło, to zawsze kibicuje polskim zawodniczkom i staram się oglądać ich walki. No, ale to co JJ w ostatnich dniach uskutecznia to łeb wybucha.

  :brainoverload:

 7. Ale z Was są bóldupce. Nie ma to jak obrażać kobietę w internecie. Wasi ojcowie muszą być z Was dumni :goldi:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.