demetrious johnson

Demetrious Johnson, były mistrz UFC, jest zdania, że walczenie w MMA jest łatwiejsze od rywalizacji w turniejach grapplingowych. Możliwość przygotowania się pod konkretnego rywala jest zdaniem Johnsona tym, co znacznie ułatwia rywalizację w klatce.

Demetrious Johnson jest rekordzistą pod względem udanych obron pasa w organizacji UFC – zanotował ich 11 – i mistrzem organizacji One. Amerykanin jest jednak nie tylko świetnym zawodnikiem MMA, ale również fighterem biorącym udział w zawodach grapplingowych. Będąc gościem audycji Unsubscribe, Johnson przyznał, że walczenie w MMA jest łatwiejsze od rywalizacji w turniejach grapplingowych,

Walczenie z czymś nieznanym jest do bani. Wygląda to tak, że jadę na turniej, w którym bierze udział 30 sku**ieli. Nie mam pojęcia, co oni będę robić. Tak właśnie to wygląda, trzeba wyjść na matę i sprawdzić, co się wydarzy. W MMA wiem z kim będę walczył i mam kilka miesięcy na przygotowanie się do pojedynku. Mogę obejrzeć walki rywala. Wiem, co on potrafi robić, wiem, gdzie popełnia błędy, wiem, w czym jest mocny. W porządku więc, lekka, łatwa robota.

Demetrious Johnson ostatni raz walczył dla UFC w roku 2018, kiedy to niespodziewanie przegrał pojedynek z Henrym Cejudo. Przed tą walką Johnson pozostawał niepokonany od czterech lat. W marcu roku 2019 Demetrious udanie zadebiutował w organizacji One, w której stoczył do tej pory sześć pojedynków i pięć z nich wygrał. W azjatyckiej organizacji Johnson zwyciężył w turnieju wagi muszej i zdobył pas mistrzowski tej kategorii wagowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Light Heavyweight

2,131 komentarzy 4,616 polubień

GOAT, JJ ma szczęście że myszak nie jest jego rozmiarów :goldi:

Odpowiedz 6 polubień