Po tym jak Rose Namajunas zmusiła do poddania Michelle Waterson podczas ostatniej gali UFC w Kansas, Dana White powiedział:

Pokazała wyśmienitą formę i zgadzam się z jej słowami, które wypowiedziała po walce. Uważam, że jest gotowa na starcie o tytuł mistrzowski.

Wygląda więc na to, że to Namajunas zmierzy się ze zwyciężczynią zbliżającego się pojedynku pomiędzy Joanną Jędrzejczyk i Jessicą Andrade, który odbędzie się na gali UFC 211. Dla Rose jest jednak obojętna, która z zawodniczek będzie jej przeciwniczką. W programie The MMa Hour powiedziała:

To, z którą z nich zawalczę nie ma dla mnie znaczenia. Styl Jędrzejczyk byłby niezwykle ekscytujący w zestawieniu z moimi umiejętnościami, to byłoby wielkie wyzwanie. Jednak jeśli ona nie wygra, to będzie oznaczało, że nie jest najlepsza. To nic osobistego i nic związanego z jej osobą, ale ja chcę walczyć w najlepszą zawodniczką.

Podczas rozmowy Namajunas powiedziała również, że oficjalnie nic nie zostało jeszcze przez UFC potwierdzone, ale ona sama na pewno pojawi się na gali w Dallas, żeby obejrzeć na żywo pojedynek pomiędzy jej potencjalnymi rywalkami w starciu o mistrzowski pas.

4 KOMENTARZE

  1. Przegrała z Esparzą i Karoliną. Wygrała teraz z mamuśką i już myśli że jest niepokonana. Powinna teraz dostać Angele Hill albo JAG, to byłby prawdziwy test.

  2. Ja jestem zszokowany tym że gdy normalny człowiek pracuje, taki pajac jak wyżej ma czas na wpisywanie lektor pod tytułem masło maślane Pana Andersena.

  3. Jeśli by chciała to zapraszam do mnie do garażu w celu doszlifowania kilku braków, oczywiście również kilka wad zauważyłem podczas jej walk jednak nie będę się tutaj rozpisywał ponieważ lista jest długa. Tak na pewno marzy oby opuścić American top team i ćwiczyć pod twoim okiem w piwnicy i słuchać twoich wywodów o MMA bo kiedyś ćwiczyłeś boks i kickboxing ty chyba nie rozumiesz jak bardzo jest to wymagający sport,skoro wypisujesz że Asia będzie dominatorką do 40 roku życia. Jestem jej wielkim fanem ale jej dywizja to MMA z przed 10 lat facetów,w tym sporcie jest zbyt dużo możliwości przegranej aby utrzymywać się tak długo na szczycie jak w boksie oczywiście pod warunkiem że jest się najlepszym.Co do twojej auto promocji to jest żałosne pisać rady mistrzyni świata i głaskać własne podniebienie ,uwierz tutaj mnóstwo osób ćwiczy łącznie ze mną ale nigdy bym nie śmiał napisać do profesjonalnego atlety aby trenował pod moim okiem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.