Wczoraj poznaliśmy rywala Tomasza Narkuna, z którym zmierzy się podczas gali KSW na PGE Nardowym. Zanim jednak pojawiła się ta informacji, Narkun wyzwał na pojedynek mistrza wagi ciężkiej Fernando Rodriguesowi Jr. W rozmowie z serwisem Eurosport.onet.pl, Tomasz powiedział, że nie był to jedynie chwyt marketingowy i z KSW toczyły się rozmowy tej sprawie.

Oczywiście, mój menedżer skontaktował się w tej sprawie. KSW jest otwarte na tę walkę w przyszłości, a na razie Fernando walczy z „Różalem”. Myślę, że moja walka. Brazylijczykiem jeszcze dojdzie do skutku. Chcę zostać pierwszym zawodnikiem, który ma dwa mistrzowskie pasy KSW.

Aktualny mistrz wagi ciężkiej KSW zmierzy się w pierwszej obronie tytułu z Marcinem Różalskim. Gdyby zatem to „Różal” zwyciężył w tym pojedynku, Narkun nie chciałby się z nim bić o pas.

Różal to mój kumpel, więc tego bym nie chciał. Jeśli on będzie mistrzem, to poczekam aż zwakuje pas, albo trafi do gościa z zagranicy. Bądź Polaka, byle to nie był mój kumpel. Plan na wagę ciężką jest otwarty, a jeśli Różal będzie długo trzymał pas, to może zejdę do niższej kategorii (śmiech).

Cała rozmowa do przeczytania tutaj.

10 KOMENTARZE

  1. Niech zostanie pierwszym jeszcze w rzucaniu butelką w przeciwnika, co za puste ludki, wszystko powielane, zadnego JA. Słabiutkie panie Narkun.

  2. Komediant 🙁 Chce dwa pasy, ale nie od kolegi. Może niedługo Wojcik go zluzuje z tego pasa w półciężkiej, a w ciężkiej Kita będzie panował.

  3. :siara: ciekawe kto dał pomysł Narkunowi na swoją osobę… Pewnie braciak któryś bo sam by tego nie wymyślił:razz:oke:

  4. Drogi panie Jezu… Dał mi siły żeby nie zniechęcać się do Polskiej sceny mma i nie rzygać tym pierdoleniem… Ten będzie miał dwa pasy i będzie walczył z Brazolem, Wrzosek miał swój styl, ale też się naoglądał ameryki i teraz robi się na showmana, Kornik zaczął łowić rywali na wędkę aż nie dostał bęcków, Mańkowski następny, fajny gość, a walczy o promocję gadaniem i jest w tym sztuczny jak dialogi w pornosach.

    Ja pierdolę, pewnie Kawul i Lewy ich przeszkolili z marketingu i teraz są tego 'efekty'

  5. Już mu się Conor włączył, strasznie mnie irytuje ten głupi trend. Takie rzeczy to mogą robić wieloletni dominatorzy, którzy nie bardzo mają rywali w swojej wadze bo tak wyczyscili, a nie Narkun czy w Stanach Amanda Nunez którzy ledwo co pierwsze czy drugie obrony za sobą a już patrzą po innych kategoriach.

    Niech sobie siedzi w tym LHW i obija coraz lepszych rywali, a KSW powinno mu dać teraz dwa czy trzy takie sztosy w 93, żeby mu takie głupie pomysły nie chodziły po głowie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.