Wczoraj poznaliśmy rywala Tomasza Narkuna, z którym zmierzy się podczas gali KSW na PGE Nardowym. Zanim jednak pojawiła się ta informacji, Narkun wyzwał na pojedynek mistrza wagi ciężkiej Fernando Rodriguesowi Jr. W rozmowie z serwisem Eurosport.onet.pl, Tomasz powiedział, że nie był to jedynie chwyt marketingowy i z KSW toczyły się rozmowy tej sprawie.

Oczywiście, mój menedżer skontaktował się w tej sprawie. KSW jest otwarte na tę walkę w przyszłości, a na razie Fernando walczy z „Różalem”. Myślę, że moja walka. Brazylijczykiem jeszcze dojdzie do skutku. Chcę zostać pierwszym zawodnikiem, który ma dwa mistrzowskie pasy KSW.

Aktualny mistrz wagi ciężkiej KSW zmierzy się w pierwszej obronie tytułu z Marcinem Różalskim. Gdyby zatem to „Różal” zwyciężył w tym pojedynku, Narkun nie chciałby się z nim bić o pas.

Różal to mój kumpel, więc tego bym nie chciał. Jeśli on będzie mistrzem, to poczekam aż zwakuje pas, albo trafi do gościa z zagranicy. Bądź Polaka, byle to nie był mój kumpel. Plan na wagę ciężką jest otwarty, a jeśli Różal będzie długo trzymał pas, to może zejdę do niższej kategorii (śmiech).

Cała rozmowa do przeczytania tutaj.

2 KOMENTARZE

  1. Niech zostanie pierwszym jeszcze w rzucaniu butelką w przeciwnika, co za puste ludki, wszystko powielane, zadnego JA. Słabiutkie panie Narkun.

  2. Komediant 🙁 Chce dwa pasy, ale nie od kolegi. Może niedługo Wojcik go zluzuje z tego pasa w półciężkiej, a w ciężkiej Kita będzie panował.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.