jotko-esther-lin

(Fot. Esther Lin / MMAFighting)

Mamy świetną wiadomość dla fanów Krzysztofa Jotki (MMA 17-1, #2 w rankingu MMARocks). Jeden z najlepszych polskich średnich zawalczy 18 czerwca na UFC w Ottawie. Krzysztof na gali w stolicy Kanady skrzyżuje rękawice z Tamdanem McCrorym (MMA 14-3). Informację o tym i innych nowych zestawieniach przekazał przed chwilą na Twitterze dziennikarz MMAJunkie, Mike Bohn:

Jotko idzie jak burza przez dywizję średnią UFC. Zwyciężył w trzech kolejnych walkach i następne potencjalne zwycięstwo może zbliżyć go do walk z czołówką swojej kategorii wagowej. W pokonanym polu zostawił do tej pory takie osobistości jak Tor Troeng, Scott Askham czy – ostatnio – Bradley Scott.

McCrory to doświadczony na wielkich arenach zawodnik. W Ultimate Fighting Championship stoczył siedem pojedynków, z czego cztery zwyciężył. Powraca po wygranej przez duszenie trójkątne z solidnym Joshem Sammanem.

6 KOMENTARZE

  1. Może nie wygląda na groźnego, ale jest bardzo niebezpieczny. Tamdam pewnie będzie kontrolować walkę i bardzo żałuje, że Krzychu nie ma takiego nokautującego pierdolnięcia którym w każdej chwili mógłby zagrozić, coś jak Hall. Mimo wszystko w każdego Polka bardzo wierzyłem do ostatnich sekund walki, że ogarną zwycięstwo (nawet Badurek) więc teraz nie będzie inaczej.

  2. Spodziewałem się czegoś lepszego,  ale musi być przed czasem w końcu

  3. Krzychu niech sobie przypomni dobrze parter i będzie gitarka 🙂 @nicos 1 RD KO na Tamdanie

  4. Mega doping dla Krzycha – mega progras, super poruszanie się w ringu, luzik… jak dojdą do tego knockout'y będzie kozak!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.