Dana White, który był gościem w stacji Fox Sport odniósł się do oświadczenia Mario Yamasakiego po walce Valentiny Shevchenko z Priscillą Cachoeirą. Sędzia broniąc się przed zarzutami o zbyt późne przerwanie walki napisał:

Ten sport wymaga od zawodników sporo poświęcenia. MMA to sport kontaktowy, nikt nie lubi jak przerywa im się przedwcześnie walkę i nie daje się mu szansy na odwrócenie przebiegu pojedynku. Według mnie, pozwoliłem Pedricie być wojowniczką i nadal walczyć. Mogłem zatrzymać walkę podczas krucyfiksu albo dosiadu, ale cały czas się ruszała.

White nie krył oburzenia takim podejściem do sprawy.

Uważam to za obrzydliwe, on również jest obrzydliwy i nie chcę widzieć go więcej sędziującego walki. Ona nie klepała bo taka właśnie jest rzeczywistość. To też jeden z powodów, dla których ten sport jest tak ogromny, ponieważ większość fighterów nie poddaje się. Ona zawalczyła jak prawdziwa wojowniczka, a ten idiota mówi, że dał jej szansę bycia wojowniczką? Nie kretynie, ty jesteś tam, żeby ją chronić przed nią samą. Przez niego robi mi się niedobrze i obiecuję, że już nigdy więcej go nie będziecie oglądać.

2 KOMENTARZE

  1. Mario dawaj do ksw. Tutaj nikt Cię nie będzie wyzywać, będziesz największą gwiazda federacji. Same plusy :fjedzia:

  2. wciaz sie ruszala? O kurwa faktycznie to jest powod zeby nie przerwac walki… Dobrze ze oddychala chociaz, serio sedzia nie ma przerywac walki kiedy zawodnik jest nie przytomny jego praca jest to zeby mu tego oszczedzic… przeciez 10 nawet 5 sekund moze zadecydowac o dlugosci kariery zawodnika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.