jędrzejczyk kowalkiewicz

Chociaż Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz były rywalkami w świecie MMA, dziś panie mają między sobą dobre relacje. Jędrzejczyk zakończyła już karierę, a Kowalkiewicz dalej walczy w UFC.

Karolina Kowalkiewicz i Joanna Jędrzejczyk zmierzył się z sobą w boju o pas UFC w roku 2016. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie i Karolina musiała uznać wyższość Joanny. Patrząc na walkę z perspektywy czasu, Karolina jest zdania, że chociaż przed pojedynkiem była przez wielu skazywana na szybką przegraną, ostatecznie wypadał w tym starciu bardzo dobrze. W rozmowie dla Polsatu Sport Polka powiedziała:

Do pewnego momentu wydawało mi się, że mogę pokonać Aśkę. Bardzo w to wierzyłam przed tą walką w Madison Square Garden.

Dziś obie zawodniczki mają bardzo dobre relacje, a Karolina nie przejmuje się tym, że zawsze to Joanna była uważana za najlepszą.

Od samego początku, odkąd obie pojawiliśmy się w MMA, ona była numerem jeden, a ja byłam numerem dwa. I jakoś się z tym pogodziłam. (…) Nie mam z tym problemu.

Karolina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie w oktagonie stoczyła 16 pojedynków, z których 9 wygrała. W swojej karierze ma zwycięstwa nad takimi przeciwniczkami jak Rose Namajunas czy Randa Markos.

Joanna Jędrzejczyk przez blisko 20 lat była związana ze światem sportów walki. Najpierw biła się w muay thai, gdzie odnosiła sukcesy na całym świecie, a następnie przeszła do MMA, gdzie przez długi czas pozostawała niepokonana. W roku 2015 wywalczyła pas mistrzowski wagi słomkowej UFC i pięć razy go obroniła.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,886 komentarzy 2,895 polubień

Chociaż Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz były rywalkami w świecie MMA, dziś panie mają między sobą dobre relacje. Jędrzejczyk zakończyła już karierę, a Kowalkiewicz dalej walczy w UFC. Karolina Kowalkiewicz i Joanna Jędrzejczyk zmierzył się z sobą w boju o pas UFC w roku 2016. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie i Karolina musiała uznać […]

Odpowiedz polub

click to expand...