Podczas wczorajszego programu Oktagon Live#2 na Kanale Sportowym, w audycji Macieja Turskiego gościła za pomocą Skype`a Joanna Jędrzejczyk.

Była mistrzyni i dominatorka dywizji słomkowej UFC zapytana przez Mateusza Borka czy prowadzi już rozmowy na temat kolejnej walki w najlepszej organizacji MMA na świecie odpowiedziała:

Na razie jeszcze nie. Jest dość ciężki okres dla nas wszystkich, cały świat jest tak naprawdę chory a po walce zawsze są zasłużone wakacje. Ten obóz przygotowawczy był naprawdę ciężki, walka również była bardzo ciężka. Podczas każdego obozu zaskakuje samą siebie, że można trenować jeszcze więcej i lepiej a ograniczenia są tylko w naszych głowach i tak właśnie wyglądały moje ostatnie przygotowania. Czekam teraz żeby polecieć na prawdziwe wakacje…i póki co chyba nie myślę nawet o kolejnej walce.

Ale faktycznie jeśli dojdzie do kolejnej walki to będzie tak jak powiedziałeś. Będzie ona o najwyższe tytuły i będzie to walka za bardzo duże pieniądze bo przedostatnia w której brałam udział z Michelle Waterson w Tampie była głównym wydarzeniem i sprzedano 90% hali. To ostatnie starcie również powinno być walką wieczoru. Ja sprzedaje te gale i zdecydowanie zasługuje na jeszcze większe wynagrodzenie ale nigdy nie płaczę z tego powodu. Nigdy nie narzekam na zarobki ale wiem ile jestem warta i ile warta jest moja osoba w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Zdecydowanie z moją grupą menadżerską będziemy siadać do poważnych rozmów z UFC. To będą duże wyzwania przed nami ale to zostawiamy na razie na przyszłość.

Zapytana o sprecyzowanie daty potencjalnego powrotu Joanna odpowiedział:

Na razie nie mogę się w pełni cieszyć rodziną i bliskimi bo ten kontrakt jest bardzo mocno ograniczony. Nie wiem, po prostu nie wiem kiedy. Póki co nie chce słyszeć o walkach ale nie wiem czy pewnego dnia nie obudzę się kiedy będzie można już latać i nie polecę do stanów i nie rozpocznę kolejnego obozu. Po walce spotkałam się z naprawdę dobrym zachowaniem ze strony UFC. Została mi ta walka wynagrodzona pod wieloma względami. Dana jest zakochany jeszcze bardziej. Ze strony UFC padło nawet zapewnienie, że mogę odpoczywać ile chcę a kolejna walka może być nawet o mistrzowski tytuł. Ale teraz chce się zająć prywatnym życiem i prywatnymi sprawami a kiedy kolejna walka to dopiero zobaczymy.

Cały program i wypowiedź Joanny Jędrzejczyk do obejrzenia poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.