Tony Bellew, były bokserski mistrz świata, który w najbliższy weekend zmierzy się w swojej ostatniej walce z Oleksandrem Usykiem, na razie jeszcze nie podjął decyzji odnośnie tego co zamierza robić pod zakończeniu kariery w boksie.

Swoją bokserską karierę kończę 10 listopada. Co wydarzy się później? Jeszcze nie wiem.

W rozmowie z dziennikiem The Sun przyznał jednak, że bardzo ciągnie go do mieszanych sztuk walki.

Czy widzę siebie w tym świecie? Tak, ponieważ kocham MMA, uwielbiam UFC i to w jaki sposób zostało zbudowana. To fantastyczna marka. Dana White wykonał niewiarygodną pracę tworząc UFC. To jest organizacja warta miliardy dolarów i to wszystko za sprawą Dany White’a i braci Fertitta.

To nie pierwszy raz kiedy Bellew mówi o MMA. W 2017 roku, po pokonaniu Davida Haye’a przez techniczny nokaut, wyraził chęć walki z Michaelem Bispingiem i zapowiedział, że nie musi się ona odbyć na zasadach bokserskich.

14 KOMENTARZE

 1. Moge mu uwierzyć, zarabia tyle hajsu w boksie, ze raczej nie dla hajsu chcialby isc do UFC.

  Jak sie dogada, zeby nie dawali mu zapasnikow, to moze cos z tego bedzie

 2. Pierdoli czarnuch o końcu kariery jak oni wszyscy. Dostanie baty od pana Ukraińca i za rok wróci żeby trzepnąć konkretny hajs.

 3. Pierdoli czarnuch o końcu kariery jak oni wszyscy. Dostanie baty od pana Ukraińca i za rok wróci żeby trzepnąć konkretny hajs.

  On taki raczej nie „czarnuch” 🙂 Jeśli walka z Usykiem będzie bliska (w co wątpię), to będą kręcić kasę na rewanżu. Zawsze może też przenieść się do ciężkiej, gdzie wciąż byłby stosunkowo młody. Myślę więc, że MMA to raczej nierealny temat.

 4. On taki raczej nie „czarnuch” 🙂 Jeśli walka z Usykiem będzie bliska (w co wątpię), to będą kręcić kasę na rewanżu. Zawsze może też przenieść się do ciężkiej, gdzie wciąż byłby stosunkowo młody. Myślę więc, że MMA to raczej nierealny temat.

   

  Tak dokładnie to mulat, matka ciemna, ojciec biały. Zawsze może trzasnąć kolejną walkę z panem Hayem. Na Wyspach się sprzeda, obaj zarobią duże pieniądze, wysiłek mały.

 5. MMA jest popularniejsze od boksu, i trudniejsze, skoro bokserzy tak do niego lgną.

  ile jeszcze będziesz się tym podniecał?:lol:

 6. ile jeszcze będziesz się tym podniecał?:lol:

  Wystarczająco długo 😛

  A nóż rozkręci się "dyskusja" na 15 stron w kolejnym chujowo temacie. Jestem w tym dobry

 7. Wystarczająco długo 😛

  A nóż rozkręci się "dyskusja" na 15 stron w kolejnym chujowo temacie. Jestem w tym dobry

  Do tanga trzeba dwojga. Przydałby się jakiś @Twixu

  @andrzej_t. jak raz rozkręcił @Dragonball to biedny nie wiedział czy ma wejść czy wyjść 😆

 8. Oby przypadkiem nie wygrał z Usykiem. W ciężkiej Usyk się przyda i szkoda by było wpadki z taką marudą w tej próbie półciężko-ciężkiej. Bellew niech sobie ucieka do MMA przed poważnymi przeciwnikami.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.