Przy okazji konferencji prasowej promującej galę UFC 242 w Abu Dhabi, Khabib Nurmagomedov, aktualny mistrz kategorii lekkiej UFC, został oczywiście zapytany o potencjalny rewanż z największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem. Przypomnijmy, w pierwszej obronie swojego tytułu pokonał on Irlandczyka, poddając go w 4. rundzie pojedynku. Rosjanin stwierdził dosadnie, że druga walka z byłym mistrzem nie ma na ten moment sensu.

W ciągu ostatnich trzech lat wygrał tylko jedną walkę i to w amatorskim boksie. Jak Conor ma zasługiwać na rewanż? Klepał, błagał mnie żebym go nie zabijał… Teraz gada o rewanżu? Tony Ferguson jest następny. Ludzie, którzy wygrywają walki są następni. Nie gość, który nic nie zrobił przez ostatnie 3 lata. Mam sporo pracy przed sobą poza nim. Jestem skupiony na 7 września i walce z Dustinem.

McGregor ostatni raz w oktagonie UFC wystąpił właśnie w trakcie UFC 229, gdzie zmierzył się z Khabibem Nurmagomedovem. Od tamtej pory Irlandczyk nie wrócił do klatki MMA, a zajmował sie promocją swojej irlandzkiej whiskey. Teraz leczy on kontuzję lewej ręki. Co ciekawe, prezydent UFC ma inne zdanie na temat rewanżu obu panów niż Rosjanin. Według White’a, ten rewanż musi się odbyć. Nie wiadomo jakie plany ma organizacja wobec zarówno Nurmagomedova, który najpierw musi uporać się z Dustinem Poirierem, Tony’ego Fergusona oraz McGregora.

32 KOMENTARZE

 1. Wygląda że jakas dziennikarska dziwka chciała podtrzymać pamięć o McGregorze…a Khabib na to wyjebane i dobrze.

 2. Ciekawe czy w ojczulku odezwały się jakieś ambicje w zakresie dziedzictwa Khabiba i naprawdę wzięli na celownik Tony'ego, czy to po prostu sposób ojczulka i sprzedajnego terrorysty na podniesienie stawki za kolejną walkę z Rudym. Ogólnie wolałbym, żeby to ojczulek wypowiadał się na konferencji, bo ten głupi robot i tak do końca życia nie podejmie żadnej samodzielnej decyzji.

 3. Ciekawe czy w ojczulku odezwały się jakieś ambicje w zakresie dziedzictwa Khabiba i naprawdę wzięli na celownik Tony'ego, czy to po prostu sposób ojczulka i sprzedajnego terrorysty na podniesienie stawki za kolejną walkę z Rudym. Ogólnie wolałbym, żeby to ojczulek wypowiadał się na konferencji, bo ten głupi robot i tak do końca życia nie podejmie żadnej samodzielnej decyzji.

  :siara:

 4. W ciągu ostatnich trzech lat wygrał tylko jedną walkę i to w amatorskim boksie.

  Nie gość, który nic nie zrobił przez ostatnie 3 lata.

  gdyby trzymać się faktów, a nie słuchać tego typka to w ciągu ostatnich 3 lat conor miał tylko o jedną walkę mniej w ufc niż kebab.

 5. Pizda czeczeńska może będzie teraz raz w roku walczyła i sama sobie zaraz będzie wybierać rywali… Śmieszne… 90% mistrzów walczy systematycznie nawet i 3 razy w roku a ten cwaniaczek nie będzie się poddawał weryfikacji.

 6. Pizda czeczeńska może będzie teraz raz w roku walczyła i sama sobie zaraz będzie wybierać rywali… Śmieszne… 90% mistrzów walczy systematycznie nawet i 3 razy w roku a ten cwaniaczek nie będzie się poddawał weryfikacji.

  zero w rekordzie najważniejsze :rutekajak:

 7. Pizda czeczeńska może będzie teraz raz w roku walczyła i sama sobie zaraz będzie wybierać rywali… Śmieszne… 90% mistrzów walczy systematycznie nawet i 3 razy w roku a ten cwaniaczek nie będzie się poddawał weryfikacji.

  Khabib bedzie miał 2 walki w tym roku. W grudniu kolejna.

 8. To są prawdziwi mężczyźni a nie… Błagał, abym go nie zabijał! Bardzo chciałem, ale sędzie przerwał… Nie no, sędzia chuj!

 9. Podchodzi do was gość, obraża Cię w każdy możliwy sposób, pluje Ci w twarz i w tym momencie nie wytrzymujesz. Walisz mu prosto w ryj, gość upada, wskakujesz w dosiad a on w tym momencie "ej przepraszam żartowałem".

  Z większości komentarzy tutaj mniemam, że to  agresor jest osobą poszkodowaną.

 10. I bardzo dobrze, niech ma wyjebane na wyszczekanego na twitterze rudego. 3mam mocno kciuki aby po walce z Dustinem (o ile Khabib wyjdzie z niej zwycięsko) doszło wreszcie do starcia z Fergusonem. To będzie hitowe zestawienie!

 11. Pizda czeczeńska może będzie teraz raz w roku walczyła i sama sobie zaraz będzie wybierać rywali… Śmieszne… 90% mistrzów walczy systematycznie nawet i 3 razy w roku a ten cwaniaczek nie będzie się poddawał weryfikacji.

  Chyba :gdzie:.

  Trzy walki w roku to miał jedynie DC w 2018.

 12. Brawo Khabib, tak trzymać.

  Nienawiść niektórym z tym temacie serio popierdolila w glowie. Co jest złego w wypowiedzi Khabiba? Może na WWE się przerzuccie, tam znajdziecie zestawienia jakich szukacie.

 13. Czego płaczecie? Że McCipka nie wygrała walki od 3 lat? Dobrze Khabib gada.

  Pizda czeczeńska może będzie teraz raz w roku walczyła i sama sobie zaraz będzie wybierać rywali… Śmieszne… 90% mistrzów walczy systematycznie nawet i 3 razy w roku a ten cwaniaczek nie będzie się poddawał weryfikacji.

  Spierdalaj gościu

  Nowa tapeta na telefonie już pewnie ustawiona? #gayalert

  :lizoremotmaly2:

 14. Brawo Khabib, tak trzymać.

  Nienawiść niektórym z tym temacie serio popierdolila w glowie. Co jest złego w wypowiedzi Khabiba? Może na WWE się przerzuccie, tam znajdziecie zestawienia jakich szukacie.

  W tym nawet Lesnara:

  :mjsmile:

 15. Pizda czeczeńska może będzie teraz raz w roku walczyła i sama sobie zaraz będzie wybierać rywali… Śmieszne… 90% mistrzów walczy systematycznie nawet i 3 razy w roku a ten cwaniaczek nie będzie się poddawał weryfikacji.

  Powiedz mu w  to twarz że jest pizdą ( chyba że boisz się zwykłej  pizdy), wojowniku klawiatury.

 16. Czego płaczecie? Że McCipka nie wygrała walki od 3 lat? Dobrze Khabib gada.

  Spierdalaj gościu

  Nowa tapeta na telefonie już pewnie ustawiona? #gayalert

  :lizoremotmaly2:

  Ty za to widzę masz chrapkę na prawdziwych twardych polskich chłopów miśków.

 17. Ciekawe czy w ojczulku odezwały się jakieś ambicje w zakresie dziedzictwa Khabiba i naprawdę wzięli na celownik Tony'ego, czy to po prostu sposób ojczulka i sprzedajnego terrorysty na podniesienie stawki za kolejną walkę z Rudym. Ogólnie wolałbym, żeby to ojczulek wypowiadał się na konferencji, bo ten głupi robot i tak do końca życia nie podejmie żadnej samodzielnej decyzji.

  widziales jaka ojczulek ma łape? ze 2-3 liscie i kazdy by spiewal inaczej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.