volkanovski islam makhachev

O drugiej walce Islama Makhacheva z Alexandrem Volkanovskim mówi się od dawna. Na razie nie wiadomo czy faktycznie dojdzie do rewanżu, ale trener Islama jest przekonany, że UFC doprowadzi w końcu do tej walki.

Do pierwszej walki Volkanovskiego z Makhachevem doszło podczas gali UFC 284, która odbyła się 12 lutego w Australii. Pojedynek był wyrównany i zakończył się wygraną Islama na punkty. Zaraz po starciu Volkanovski zapowiedział, że chce rewanżu. Na razie jednak nie wiadomo czy i kiedy mogłoby do niego dojść. Javier Mendez, trener Islama, jest jednak przekonany, iż UFC doprowadzić do drugiej walki. W rozmowie dla Submission Radio  Mendez stwierdził:

Zdecydowanie uważam, że UFC chciałoby doprowadzić do rewanżu. Nie widzę powodu, aby ta walka nie miała się odbyć. Moim zdaniem, to byłoby świetne. Fani by tego chcieli, Islam również byłby otwarty na takie starcie, no i oczywiście Alex też. Alex nazywany jest Alexandrem Wielkim i żyje w zgodzie z tym imieniem. Z jednej strony jest dżentelmenem, a z drugiej zawodnikiem głodnym rywalizacji. On czuje, że wygrał i tak właśnie powinien się czuć, bo ma odpowiednie nastawienie. Myślę, że kiedyś dojdzie do tego rewanżu.

8 lipca w Las Vegas Alexander Volkanovski stanął do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego wagi piórkowej. Podczas gali UFC 290 zmierzył się z Yairem Rodriguezem i wygrał z nim przed czasem. Po gali UFC 290 Dana White został zapytany o to czy Volkanovski dostanie rewanż z Makhachevem i stwierdził, że jeśli Alex tego będzie chciał, to najpewniej UFC zorganizuje taką walkę.

Islam Makhachev w kolejnym pojedynku zmierzy się z Charlesem Oliveirą. Do walki dojdzie 21 października w Abu Zabi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,798 komentarzy 2,754 polubień

O drugiej walce Islama Makhacheva z Alexandrem Volkanovskim mówi się od dawna. Na razie nie wiadomo czy faktycznie dojdzie do rewanżu, ale trener Islama jest przekonany, że UFC doprowadzi w końcu do tej walki. Do pierwszej walki Volkanovskiego z Makhachevem doszło podczas gali UFC 284, która odbyła się 12 lutego w Australii. Pojedynek był wyrównany […]

Odpowiedz polub

click to expand...