mateusz gamrot khabib nurmagomedov

Mateusz Gamrot, były podwójny mistrz KSW, który niedługo ma zadebiutować w UFC, nie zawalczy z Magomedem Mustafaevem w październiku na „Fight Island”, tak jak to było planowane. Na razie nie wiadomo czy Polak otrzyma możliwość stoczenia boju z innym rywalem, czy jego debiut zostanie przełożony w czasie.

Zobacz również: Mateusz Gamrot nie zawalczy z Magomedem Mustafaevem na „Fight Island”

Niezależnie jednak od daty debiutu Mateusza w UFC, jego walka dla największej organizacji MMA wzbudza spore zainteresowanie mediów. Gamrot był dziś gościem programu „Onet Rano”, w którym został zapytany o niepokonanego mistrza wagi lekkiej, Khabiba Nurmagomedova.

Ja mam rekord 17-0 i Khabib jest moją motywacją i wzorem do naśladowania. Pokazuje, że można to zrobić – walczyć będąc niepokonanym.

Mateusz został zapytany również o to, co zrobić, aby wyjść do walki z rywalem, który od lat nie znalazł pogromcy i z nim wygrać.

To wszystko zależy od przygotowania mentalnego i fizycznego. Zależy też od dyspozycji dnia. Wiele rzeczy składa się na to, żeby zwyciężyć w oktagonie. Zawsze jest duża presja, zawsze jest stres. Sztuką jest sobie poradzić, żeby przekształcić to w stres mobilizujący, taki, który daje nam kopa i wiatr w żagle. Trudno odpowiedzieć na pytanie o to, co zrobić, żeby wygrać z takim rywalem. Trzeba się urodzić z tym czymś, trzeba trenować całe życie. Trzeba być na to gotowym i chcieć. Jeżeli chcemy tego całym sobą, każdą częścią siebie, to wtedy się uda i osiągniemy sukces.

Mateusz Gamrot w ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Ebrsta, przed czasem skończył natomiast Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego. W swojej karierze zdobył dwa pasy różnych kategorii wagowych KSW.

12 KOMENTARZE

 1. :fjedzia:

  Khabib jest moją motywacją i wzorem do naśladowania

  :razz:utinlaugh:

  Gamrot naśladuje w każdej płaszczyźnie

 2. :fjedzia:

  Chciałbym, żeby Khabib kiedyś odniósł się do tego zdjęcia i powiedział jak do tego doszło ::clintdis::

 3. Chciałbym, żeby Khabib kiedyś odniósł się do tego zdjęcia i powiedział jak do tego doszło ::clintdis::

 4. Nie wszystko jest u Khabiba wzorem do naśladowania… Na pewno występowanie raz w roku albo raz na 2 lata nie powinno cechować Mistrzów. Oni powinni się weryfikować a nie pojawiać głównie w dobrym dla siebie momencie… Inni Mistrzowie nie są tacy ostrożni i dbający o swoją karierę… Weryfikują się walcząc najczęściej raz na 6 m-cy.

 5. Oczywiście rudy jest wzorem w najczystszej postaci, filantrop.. its only business, wie jak traktować starszych, wie jak obchodzić się z kobietami.. Prawowity mąż, syn i ojciec. Niepotrzebne skreślic.

  Po tylu przytykach to normalne że do nich wyskoczyl, szkoda tylko że Denisa jakoś specjalnie nie uszkodzilli, w zasadzie tylko nad tym ubolewam po tej akcji.

 6. Prawdziwy wzór, szczegolnie kiedy trzeba dbać o tężyznę fizyczna bezdomnych i ich motywacje do pracy oraz nauczac kultury, otaczając małego Lobova zgraja agresywnych ziomków z wanny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.