Załamany Kevin Lee (17-5-0) zabiera głos po porażce z Rafaelem Dos Anjosem (29-11-0) za pomocą portalu Instagram. Dla Amerykanina z pewnością nie jest to wymarzony czas, gdyż jest to druga porażka w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Pojedynek z „RDA” miał być wprowadzeniem do wagi półśredniej, jednak tak się nie stało.

Nie wiem, co nie zagrało dzisiejszej nocy. Myślałem, że wszystko szło zgodnie z planem w tej walce. Starałem się eliminować każde małe rozproszenie wszystko, co byłoby dla mnie złe. Przysięgam, czułem, że wszystko się układa. Rozmawiałem ze sobą przed walką i to nie wystarczyło. Czasami będą wzloty, a czasami najgorsze upadki. To wszystko doprowadza do tego, że zaczynasz sobie zadawać pytania, w co wierzysz. Przeszedłem w życiu przez wiele chuj*&^%$ chwil i z pewnością ta nie jest najgorsza.

Dziękuję za wsparcie. Wiem, że mam po swojej stronie prawdziwych ludzi. Przepraszam, że nie przeszedłem przez to. Potrzebuję trochę czasu na ocenę tego wszystkiego.

 

22 KOMENTARZE

 1. Rozmawiałem ze sobą przed walką i to nie wystarczyło.

  Nawet ze sobą nie potrafi się dogadać. Nic dziwnego, że tak się kończą walki :beczka:

 2. Rda to nie byle frik. Przegrać z nim to nie wstyd. Tradycyjnie „do góry łeb”, zaparzyć kubek herbaty …

 3. Rda to nie byle frik. Przegrać z nim to nie wstyd. Tradycyjnie „do góry łeb”, zaparzyć kubek herbaty …

  :razz:utinlaugh:

 4. Nawet ze sobą nie potrafi się dogadać. Nic dziwnego, że tak się kończą walki :beczka:

  Mógł tego drugiego do walki wystawić, może lepiej by mu poszło.

 5. najhujowsza chwila to była jak się urodził

  Brawo głąbie. Wspaniały komentarz. Można Kevina lubić albo nie lubić ale wypowiedzi tego typu świadczą o niskim poziomie inteligencji ich "twórców". Polecam komentarz na temat Lee użytkownika

  @DD40 . Może da wam coś do myślenia.

 6. Brawo głąbie. Wspaniały komentarz. Można Kevina lubić albo nie lubić ale wypowiedzi tego typu świadczą o niskim poziomie inteligencji ich "twórców". Polecam komentarz na temat Lee użytkownika

  @DD40 . Może da wam coś do myślenia.

  Panowie, nie ma o co się spinać. Ci co go nie lubią to głownie przez charakter/postać jaką stworzył wokół siebie,jako ten zły,zarozumiały.Jeśli ludzie nie lubią go tylko za to, to znaczy, że zrobił dobrą robotę. Starajmy się tylko odróżniać komentarze negatywne, śmieszne i hamskie, gdyż te ostatnie ogólnie psują nasze forum.

 7. Chu*owe chwile to dopiero byś przeżył gdyby ochrona nie zatrzymała Chiesy

  W sumie mieli okazje się spotkać" bez ochrony" i Kevin jakoś dobrze wspomina te chwile 😉

 8. W sumie mieli okazje się spotkać" bez ochrony" i Kevin jakoś dobrze wspomina te chwile 😉

  Wiem, Chiesa był tam mega wkurwiony

 9. Wiem, Chiesa był tam mega wkurwiony

  Sugerujesz, że by go bił wtedy z całej siły?:cool:

  To raczej tylko Bonus BGC ( co te BGC oznacza?) potrafi wygrywać będąc "wkurwionym w huj":lol:

  :beer:

 10. co te BGC oznacza?

  B jak Bonus G jak Grunwald (dzielnica Poznania) C jak Caliera (ulica na Grunwaldzie przy której mieszka)  :juanlaugh::tiphatb::fjedzia:

 11. B jak Bonus G jak Grunwald (dzielnica Poznania) C jak Caliera (ulica na Grunwaldzie przy której mieszka)  :juanlaugh::tiphatb::fjedzia:

  Dzięki za wyjaśnienie. Ja też nie siedzę w raperskich? tematach. W uliczno-poznańskich tym bardziej. Ale ten skrót to fajny motyw: nigdy nie zapomni jak się nazywa i swojego adresu. To się z reguły sprawdza w sobotnie i niedzielne poimprezowe poranki. Wiadomo,  gdzie taryfa ma jechać. Jednak ziomki z Grunwaldu a szczefólnie z ulicy Caliera nie są pewnie dumni z reklamy jaką robi ich współziomek? :korwinlaugh:

 12. @Wito, nie chcę wypaść w tym temacie jak rycerz, który broni Kevina Lee, ale te tłumaczenie troszeczkę zjebales. Kevin mówi,(w wolnym tłumaczeniu)ze wszystko się układało i mówiło mu, że będzie dobrze.W Twoim tłumaczeniu wyglada, że on pirdolil sam z sobą.

  Doceniam Twoją pracę w tym portalu i to nie jest tak, że chcę Ci wyszukiwać błędy. Rozumiem, że audio na tym nagraniu nie jest najlepsze i łatwo się można pomylić, no ale ta mała pomyłka w tłumaczeniu robi z niego głupa.

 13. B jak Bonus G jak Grunwald (dzielnica Poznania) C jak Caliera (ulica na Grunwaldzie przy której mieszka)  :juanlaugh::tiphatb::fjedzia:

  Calliera jest w samym sercu Łazarza także chuj wi o co chodzi z tym Grunwaldem.

 14. Calliera jest w samym sercu Łazarza także chuj wi o co chodzi z tym Grunwaldem.

  Bonus BCŁ… to brzmi głupio. Proste.

 15. Calliera jest w samym sercu Łazarza także chuj wi o co chodzi z tym Grunwaldem.

  No ja pewnie pojrbalem z tym Caliera na Grunwaldzie i dont kurwa care

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.