Fot: Esther Lin / MMAFighting

Karolina Kowalkiewicz po zwycięstwie z Felice Herrig na UFC 223 stwierdziła, że nie odniosła żadnych poważniejszych kontuzji, dlatego nie musi robić dłuższej przerwy od walk. Zapytana o to, z kim mogłaby się zmierzyć w kolejnym pojedynku, powiedziała, że decyzja należy do UFC. Karolina Kowalkiewicz odniosła się też do skandalu, jaki wywołała ekipa Conora McGregora. W jej autobusie została wybita szyba, ale nie przejęła się tym za bardzo, bo „jest z Polski i dorastała w Łodzi”.

Cała rozmowa Karoliny Kowalkiewicz z dziennikarzami dostępna jest poniżej:

69 KOMENTARZE

 1. Diazy dorastali w Stockton, Aldo w brazylijskich fawelach, Karolina w Łodzi. Każda gangsterska mentalność ma swoją historię.

 2. Czy osoba która nazywa sie patriotą i obnosi się z barwami państwowymi w wywiadzie trzymając te barwy twierdzi że w innej walce będzie wspierać przeciwnika swojego rodaka ma zaburzenia ideologiczne?

 3. Brawo Karola. Teraz rewanż z Różą i pas wraca do Polski. Podszkolisz nieco angielski i będzie gitara. :happy dance:

  Czy osoba która nazywa sie patriotą i obnosi się z barwami państwowymi w wywiadzie trzymając te barwy twierdzi że w innej walce będzie wspierać przeciwnika swojego rodaka ma zaburzenia ideologiczne?

  A co to ma kurwa do rzeczy?

 4. Brawo Karola. Teraz rewanż z Różą i pas wraca do Polski. Podszkolisz nieco angielski i będzie gitara. :happy dance:

  A co to ma kurwa do rzeczy?

  Dla mnie ma wchuj

 5. Czy osoba która nazywa sie patriotą i obnosi się z barwami państwowymi w wywiadzie trzymając te barwy twierdzi że w innej walce będzie wspierać przeciwnika swojego rodaka ma zaburzenia ideologiczne?

  jak walczyl mariusz z kawaguczim bylem za kawaguczim

 6. Dla mnie ma wchuj

  W przypadku zwykłych kibiców może bym  Ci przyznal rację. Ale Karola zna obie i po prostu kibicuje tej która bardziej lubi.

 7. W przypadku zwykłych kibiców może bym  Ci przyznal rację. Ale Karola zna obie i po prostu kibicuje tej która bardziej lubi.

  Każdy niech sobie kibicuję komu chce. Ale czy powinno się w takim razie odnosić z tak zwanym patriotyzmem.

 8. my kibice z lodzi wodka nam nie szkodzi:bayan:

  dawac ja z andrade jako eliminator o pas

  Andrade ją zdemoluje niestety

 9. Każdy niech sobie kibicuję komu chce. Ale czy powinno się w takim razie odnosić z tak zwanym patriotyzmem.

  Bo w definicję patriotyzmu wpisuje się kibicowanie zawodniczce z tego samego kraju? :stevecarell:

 10. Każdy niech sobie kibicuję komu chce. Ale czy powinno się w takim razie odnosić z tak zwanym patriotyzmem.

  GRUBO KMINISZ

 11. "Każdy niech sobie kibicuję komu chce. Ale czy powinno się w takim razie odnosić z tak zwanym patriotyzmem."

  Po prostu nie rozumiesz co słowo patriotyzm oznacza 🙂 Nie przejmuj się – wielu nie rozumie 🙂

  Podpowiadam – Nie – patriotyzm nie oznacza że musisz kibicować każdemu zawodnikowi z Twojego kraju mimo że go nie lubisz.

 12. Nie mają innej opcji

  Do walki o pas SW w kolejce bezdyskusyjnie pierwsza jest Andrade, lody przy buzi muszą poczekać…

  A co do patriotyzmu to z nim wygrywa stara tradycja – obrabiania dupy i podstawiania nogi rodakowi za granicą…

 13. Czy osoba która nazywa sie patriotą i obnosi się z barwami państwowymi w wywiadzie trzymając te barwy twierdzi że w innej walce będzie wspierać przeciwnika swojego rodaka ma zaburzenia ideologiczne?

  Nie, nie ma.

 14. Diazy dorastali w Stockton, Aldo w brazylijskich fawelach, Karolina w Łodzi. Każda gangsterska mentalność ma swoją historię.

  A gdzie tam Stockton do Łodzi. W Ameryce to mają raj

 15. Wszystko zależy jak rozumieć patriotyzm.

  Ty go rozumiesz w tak specyficzny sposób, że nie sposób tego pojąć…

  Na zasadzie: jestem patriotą i opierdoliłbym kebsa, ale pójdę na pierogi do Pani Halinki, bo jesteśmy tej samej narodowości.

 16. Wszystko zależy jak rozumieć patriotyzm.

  Nie można rozumieć patriotyzmu, bo jest to wymysł umysłu, nieobecny fizycznie w naturze – możesz co najwyżej przekonać (lub nie) kogoś do swoich fantazji nt. tego jak człowiek powinien się zachowywać.

 17. Eeee, ona chyba z Widzewa.

  Nie chodzila i nie chodzi na Widzew niestety. Ale trenuje z Widzewiakami tak wiec sila rzeczy jest kojarzona z Widzewem…

 18. Podobno jak ryży rzucal itemami to Karola nawet nie mrugnęła. Składały się na to dwa wazne aspekty, dorastanie w Łodzi i ciepły uścisk kołcza. Takie wsparcie to skarb:fingers:

 19. Podobno jak ryży rzucal itemami to Karola nawet nie mrugnęła. Składały się na to dwa wazne aspekty, dorastanie w Łodzi i ciepły uścisk kołcza. Takie wsparcie to skarb:fingers:

  Nie mrugnęła, bo od dzieciństwa umie zablokować coś ryjem. Kiedyś huśtawki, potem pięści przeciwniczek, więc co to jakiś tam wózek, barierka czy śmietnik :DC:

 20. Ty go rozumiesz w tak specyficzny sposób, że nie sposób tego pojąć…

  Na zasadzie: jestem patriotą i opierdoliłbym kebsa, ale pójdę na pierogi do Pani Halinki, bo jesteśmy tej samej narodowości.

  Sytuacja nie jest analogiczna. Dwie reprezentantki Polski na jedynych zawodach sportowych startują pod tą samą flagą i mocno to akceptują. To tak jak by Żyła po swoim skoku  mówił w wywiadzie że kibicuje Hanavadowi bo nie lubi Stocha.

 21. Sytuacja nie jest analogiczna. Dwie reprezentantki Polski na jedynych zawodach sportowych startują pod tą samą flagą i mocno to akceptują. To tak jak by Żyła po swoim skoku  mówił w wywiadzie że kibicuje Hanavadowi bo nie lubi Stocha.

  Żyła i Stoch startują w jednej DRUŻYNIE, razem trenują i trenerzy musieliby ten problem jakoś rozwiązać. MMA to sport indywidualny.

 22. Sytuacja nie jest analogiczna. Dwie reprezentantki Polski na jedynych zawodach sportowych startują pod tą samą flagą i mocno to akceptują. To tak jak by Żyła po swoim skoku  mówił w wywiadzie że kibicuje Hanavadowi bo nie lubi Stocha.

  No i jakby taki Zyla tak powiedzial no to co? Bylby gorszy? Nie bylby Polakiem? Czy co? Bo nie rozumiem co w tym zlego

 23. No i jakby taki Zyla tak powiedzial no to co? Bylby gorszy? Nie bylby Polakiem? Czy co? Bo nie rozumiem co w tym zlego

  Też jestem ciekaw. :corn:

 24. Żyła i Stoch startują w jednej DRUŻYNIE, razem trenują i trenerzy musieliby ten problem jakoś rozwiązać. MMA to sport indywidualny.

  Nie dość że indywidualny to jeszcze można by rzec że zawodnicy są samozwańczymi reprezentantami bo nikt ich nie selekcjonuje ani nie składają żadnej przysiegi jak olimpijczycy. Wszystko sprowadza się do tego że powinni reprezentować przedewszystkim siebie, swoje kluby czy sponsorów. Bo jeżeli dochodzi do sytuacji że obie reprezentują te same barwy Państwowe. Nie wiem ilu zawodników prócz nich występowało z flagam.  A w oficjalnych wywiadach kibicują zawodnikom startujacym w innych barwach to jest to przynajmniej niespójne.

 25. Nic dopóki nie zacznie opowiadać przy tym że jest patriotą.

  To co? Mimo, że jej nie lubi miała powiedzieć, że jej kibicuje i wtedy byłaby patriotką? :damjan:

 26. To co? Mimo, że jej nie lubi miała powiedzieć, że jej kibicuje i wtedy byłaby patriotką? :damjan:

  W tej sytuacji kiedy z punktu widzenia patriotyzmu najważniejsze jest Polskie MMA więc patriota dla którego najważniejsze powinno być dobro narodowe powinien wspiąć ponad własne osobiste animozje. Wiec tak zachowanie było nie patriotyczne.

 27. W tej sytuacji kiedy z punktu widzenia patriotyzmu najważniejsze jest Polskie MMA więc patriota dla którego najważniejsze powinno być dobro narodowe powinien wspiąć ponad własne osobiste animozje. Wiec tak zachowanie było nie patriotyczne.

  A może Karolina chciała, żeby kolejna przegrana z Rose nauczyła Jędrzejczyk pokory i życzyła jej porażki z dobrego serca? Wtedy to już patriotyzm?

 28. A może Karolina chciała, żeby kolejna przegrana z Rose nauczyła Jędrzejczyk pokory i życzyła jej porażki z dobrego serca? Wtedy to już patriotyzm?

  Nie była przeciwko zdobyciu przez siostrę w patryiotyźmie tytułu mistrza świta. Nie oceniam czy ogólnie jest patriotka bo jak ktoś już wcześniej zauważył to dość ulotny stan. Ale samo zachowanie w tej sytuacji było sprzeczne z ta ideologią.

 29. Prawdziwy Łodziak powiedziałby "Mieście Łodzi". Do Łodzi mam niecałe 30 km ale potwierdzam, Centralna Polska to taki syf że sam lepiej bym się czuł jakby Conor wybił szybę w moim autobusie, czułbym się jak w domu.

 30. @Brillenschlumpf – co Ty gadasz ? Idąc twoją logiką, to Aśka nie jest patriotką, bo wyjechała z "ojczyzny" więc Karola jest większą patriotka bo tu została ? Co to jest za logika ? Zbyt dużo TVPiS

 31. @Brillenschlumpf – co Ty gadasz ? Idąc twoją logiką, to Aśka nie jest patriotką, bo wyjechała z "ojczyzny" więc Karola jest większą patriotka bo tu została ? Co to jest za logika ? Zbyt dużo TVPiS

  Chyba jednak zbladziles. Nie oceniam tego która jest większą patriotka ani patriotyzmu samego w sobie. Jednak patriotyzm wiąże sie z prwnymi zachowaniami. Jednym z nich jest na pewno wspieranie rodaków. Wyjebane na to komu prywatnie kibicuje Karolina. Stwierdzamy tylko że życzenie porażki drugiemu patriocie jest nie patriotyczne.

 32. Musisz zabrać do Łodzi Colbiego Covingtona bo jest wysokiej klasy pozasceniczną pizdą

  Colby urodził się w Clovis, Kalifornia. Miejsce tak obskurne, że nie nadążał z kapowaniem.

 33. Czy osoba która nazywa sie patriotą i obnosi się z barwami państwowymi w wywiadzie trzymając te barwy twierdzi że w innej walce będzie wspierać przeciwnika swojego rodaka ma zaburzenia ideologiczne?

  No po prostu idiota ‍♂️

 34. Czy osoba która nazywa sie patriotą i obnosi się z barwami państwowymi w wywiadzie trzymając te barwy twierdzi że w innej walce będzie wspierać przeciwnika swojego rodaka ma zaburzenia ideologiczne?

  Wiesz, po pierwsze patriotyzm ma różne oblicza i wcale nie znaczy, że kibicowanie zawodnikom z naszego kraju musi być patriotyzmem, tym bardziej w MMA, które nie jest żadną olimpiadą ani niczym, a zawodnicy przede wszystkim zyskują sławę dla siebie.

  Po drugie w obliczu ostatnich zachowań Joanny można obronić tezę, że jestem patriotą i nie kibicuje jej, bo robi po prostu wiochę i przynosi wstyd naszym rodakom

  Po 3, można mieć w dupie cały sport, a poświęcić swoje życie pracy w lokalnej społeczności by uczynić Polskę lepszym miejscem, czy ryzykować życie jako żołnierz, policjant, powiesz komuś takiemu, że nie jest patriotą bo nie kibicował Polce w MMA?

  Choć inna sprawa, że u Kowalkiewicz co do Jędrzejczyk bardziej jest zawiść i zazdrość

 35. "Czy osoba która nazywa sie patriotą i obnosi się z barwami państwowymi w wywiadzie trzymając te barwy twierdzi że w innej walce będzie wspierać przeciwnika swojego rodaka ma zaburzenia ideologiczne?"

  Mistrzostwo świata 🙂

 36. Chyba jednak zbladziles. Nie oceniam tego która jest większą patriotka ani patriotyzmu samego w sobie. Jednak patriotyzm wiąże sie z prwnymi zachowaniami. Jednym z nich jest na pewno wspieranie rodaków. Wyjebane na to komu prywatnie kibicuje Karolina. Stwierdzamy tylko że życzenie porażki drugiemu patriocie jest nie patriotyczne.

  przeciez patriotyzm od zawsze odnosil sie  do ojczyzny w pierwszej kolejnosci przekladajac jednostki i caly aspekt spoleczny na drugi i to daleki paln. cala ta personalna niechec obu zawodniczek do siebie to kewstia czysto indywidualna i naprawde trzeba miec fantazje na poziomie Sapkowskiego zeby sklecic zdanie o tresci "życzenie porażki drugiemu patriocie jest nie patriotyczne"


  ps. nie wiem czy sam sie poczuwasz, ale jesli tak to koniczne bedzie opierdolenie Audi, BMW czy tez innego Merca. marki sa niemieckie… nie przystoi patriotom sie nimi wozic. prywatnie dodam tylko, ze Brillenschlumpf tez z kapusta i pierogami sie nie kojarzy

 37. Nie dość że indywidualny to jeszcze można by rzec że zawodnicy są samozwańczymi reprezentantami bo nikt ich nie selekcjonuje ani nie składają żadnej przysiegi jak olimpijczycy. Wszystko sprowadza się do tego że powinni reprezentować przedewszystkim siebie, swoje kluby czy sponsorów. Bo jeżeli dochodzi do sytuacji że obie reprezentują te same barwy Państwowe. Nie wiem ilu zawodników prócz nich występowało z flagam.  A w oficjalnych wywiadach kibicują zawodnikom startujacym w innych barwach to jest to przynajmniej niespójne.

  Mordeczko chyba masz jakieś własne teorię na temat patriotyzmu. Jak ktoś mnie wkurwia, a powiedzmy, że reprezentuje nasze państwo na arenie międzynarodowej, to mam zawsze mu życzyć dobrze? Patriotyzm to miłość do ojczyzny, pamięć i pielęgnowanie naszej historii.

  @halibut napisz coś mądrego jeszcze.

 38. Mordeczko chyba masz jakieś własne teorię na temat patriotyzmu. Jak ktoś mnie wkurwia, a powiedzmy, że reprezentuje nasze państwo na arenie międzynarodowej, to mam zawsze mu życzyć dobrze? Patriotyzm to miłość do ojczyzny, pamięć i pielęgnowanie naszej historii.

  @halibut napisz coś mądrego jeszcze.

  Masz racje.

 39. Nie chodzila i nie chodzi na Widzew niestety. Ale trenuje z Widzewiakami tak wiec sila rzeczy jest kojarzona z Widzewem…

  Mijałem ją kiedyś samochodem na Widzewie. Shark to też Widzew. Bardziej chodziło mi geograficznie niż kibicowsko.

 40. Mijałem ją kiedyś samochodem na Widzewie. Shark to też Widzew. Bardziej chodziło mi geograficznie niż kibicowsko.

  A myslalem ze kibicowsko się pytasz. No przecież pisałem ze trenuje z Widzewiakami to wiadomo ze miałem Sharkow na myśli…

 41. Aśka trenując w klubie niepolskim nie jest patriotą, więc inny patriota nie musi jej kibicować i może pozostawać patriotą. :fjedzia:

 42. Nie chodzila i nie chodzi na Widzew niestety. Ale trenuje z Widzewiakami tak wiec sila rzeczy jest kojarzona z Widzewem…

  Właśnie , to dość ciekawe bo Zombie albo Zabor na jakimś filmiki promującym ich klub z Bydgoszczy, któryś z nich był w spodenkach Zawiszy

 43. Właśnie , to dość ciekawe bo Zombie albo Zabor na jakimś filmiki promującym ich klub z Bydgoszczy, któryś z nich był w spodenkach Zawiszy

  Ja do dzisiaj nie zapomnę, jak mój kumpel który jest z Bydgoszczy i jest kibicem Zawiszy, a niedawno jeszcze studiował w Łodzi, twierdził po tym jak lekko ze mną popił,  że Zabor i Wrzosek to pały bo z Widzewiakami się bujają i zdradzili rodzinne miasto :rofl:

 44. Ja do dzisiaj nie zapomnę, jak mój kumpel który jest z Bydgoszczy i jest kibicem Zawiszy, a niedawno jeszcze studiował w Łodzi, twierdził po tym jak lekko ze mną popił,  że Zabor i Wrzosek to pały bo z Widzewiakami się bujają i zdradzili rodzinne miasto :rofl:

  To jest ostre pierdolenie. Sam latalem na wyjazdy przez 8 lat, mecz w mecz. I nie tylko na mecze. Ale nie rozumiem nigdy pociskow w strone osob, ktore z roznych powodow mieszkaja w innym miescie, nie bujaja sie tam w cudzych barwach, sa normalne, a i tak sie im zarzuca "zdrade". Ostre przyjebanie mozgowe.

  Ten twoj kumpel to jakis chlopak z ekipy czy bardziej Janusz?

 45. To jest ostre pierdolenie. Sam latalem na wyjazdy przez 8 lat, mecz w mecz. I nie tylko na mecze. Ale nie rozumiem nigdy pociskow w strone osob, ktore z roznych powodow mieszkaja w innym miescie, nie bujaja sie tam w cudzych barwach, sa normalne, a i tak sie im zarzuca "zdrade". Ostre przyjebanie mozgowe.

  Ten twoj kumpel to jakis chlopak z ekipy czy bardziej Janusz?

  Z tego co wiem, jak on mi mówił, to coś tam udzielał i nawet sprawiał wrażenie nawet kumatego jak z nim gadało, ale czasem gadał takie rzeczy że aż nie wiedziałem czy mam się śmiać, szczególnie jak wypił pare głębszych.

 46. Właśnie , to dość ciekawe bo Zombie albo Zabor na jakimś filmiki promującym ich klub z Bydgoszczy, któryś z nich był w spodenkach Zawiszy

  Z tego co ja wiem to ani Zabor ani Zombiak nie udzielali się na Zecie. Nigdy nie widziałem ich w kibicowskich ciuchach Zety. I z opowieści tez wiem ze takie klimaty ich nie interesowaly jak mieszkali w BDG. A czy na mecze lazili tak normalnie to nie wiem…

 47. Z tego co ja wiem to ani Zabor ani Zombiak nie udzielali się na Zecie. Nigdy nie widziałem ich w kibicowskich ciuchach Zety. I z opowieści tez wiem ze takie klimaty ich nie interesowaly jak mieszkali w BDG. A czy na mecze lazili tak normalnie to nie wiem…

  Możliwe że coś tam sobie chodzili, tak po prostu, ale to wszystko, bez żadnego kontekstu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.