Kamaru Usman (MMA 16-1), mistrz wagi półśredniej UFC jest jednym z zawodników, którzy wyrazili chęć walki podczas gali UFC 249. W tym starciu chętnie zmierzyłby się z Jorge Masvidalem (35-13 MMA), który również jest gotów do walki.

Zobacz więcej: „18 kwietnia jestem wolny” – Jorge Masvidal zgłasza gotowość na UFC 249

Oczywiście na razie ani Usman, ani Masvidal nie zostali dodani do karty walk UFC 249, natomiast w rozmowie na Instagramie Kamaru miał przedstawić swoją opinię na temat fanów, którzy chcą, aby w czasach koronawirusa cały czas odbywały się gale. O sprawie napisał Aaron Bronsteter z TSN.

Ci ludzie chcą tylko przemocy. Oni nie przejmują się naszym życiem.

O walce pomiędzy Kamaru Usmanem i Jorge Masvidalem mówi się od dawna. Starcie to było w planach na lipcową galę UFC podczas prestiżowego tzw. międzynarodowego tygodnia walk w Las Vegas.

10 KOMENTARZE

  1. Skoro chcą przemocy to on może spać spokojnie, jeszcze będzie miał czas na wąchanie kroczy 😉

  2. Rywalizacja na tym poziomie to zapewne wyniszczanie organizmu i ogromny stres psychiczny. Czytając, niektóre komentarze widać, że ludzie nie zawsze szanują zawodników. I co z tego? Każdy ma swoje marzenia i aby je zrealizować trzeba coś poświęcić. Dla niektórych szczyt to pas UFC, dla niektórych to mieć ciepły posiłek. To że Colby dostał złamania szczęki niekogo nie wybawiło od nieszczęścia i chorób. Niby czemu mam żałować alpinistę, który zamarł pod szczytem? Oni robią to z własnych pobudek. Są rzeczy ważniejsze na tym świecie niż sport i rywalizacja.

  3. Dziwisz sie Usman? Jesteście małpami  cyrku wiec czego oczekujesz od ludzi?

    Dokladnie, są tylko cyrkowcami skaczącymi dla naszej uciechy. Nie wiem co im się wydaje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.