Mateusz Gamrot zakończył pobyt na zgrupowaniu kadry Polski w kickboxingu. Treningi z kadrowiczami były jednym z elementów przygotowań Mateusza do zbliżającej się walki w UFC.

Już we wrześniu Mateusz Gamrot powróci do oktagonu UFC. Rywalem Polaka będzieRafael Fiziev. Mateusz jest przekonany, że przeciwnik będzie mógł mu zagrozić tylko w stójce, zamierza więc mocno przygotować się do walki w tej płaszczyźnie. Jednym z elementów tych przygotowań był pobyt na zgrupowaniu kadry Polski w kickboxingu, po którym Mateusz napisał:

Cały tydzień spędzony na zgrupowaniu kadry polski k1. Mnóstwo rund sparingowych, zadaniowych i techniki!! Po całym tym okresie już czuje duży progres, a sporo czasu przed nami.
Wielkie podziękowania dla trenerów kadry za możliwość uczestnictwa oraz wszystkich kadrowiczów za dobra energię i czas spędzony na macie! Każdy ma swoją misje, ale wszyscy będziemy gotowi max.

Mateusz Gamrot ma za sobą siedem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których pięć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020. 23 wrześnie podczas gali, która odbędzie się w hali Apex w Las Vegas, Mateusz Gamrot wystąpi w walce wieczoru. Rywalem Polaka będzie Rafael Fiziev.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of konto_zablokowane
konto_zablokowane

Maximum FC
Light Heavyweight

1,660 komentarzy 4,516 polubień

Łoooo... tydzień poświęcił na stójkę!
No to chyba już wystarczy i można wracać do kulanek

Odpowiedz 9 polubień

A
Alkomat

Maximum FC
Lightweight

1,531 komentarzy 3,442 polubień

Jest progres przynajmniej z Rajewskim już stójki nie trenuje

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of GSPG
GSPG

BAMMA
Middleweight

978 komentarzy 2,464 polubień

I to mi się podoba, Gamrot jeździ po seminariach, zgrupowaniach, do ATT, cały czas progres, a taki Janek zamknął się w tym WCA i trenuje z Izu i Szpilką... :siara: , jak ona ma zdobywać nowe skille?! :matt:

Odpowiedz 5 polubień

B
Brawler098

Maximum FC
Middleweight

1,619 komentarzy 4,999 polubień

Gamrot to ogarnięty chłop, widać, że czytanie książek nie idzie w las.
Robi notatki z każdego treningu, nie trenuje po 2h jak nie musi, a jak musi przepracować jakiś element to go robi powoli nawet i kilka godzin, bo nie zawsze w treningu chodzi o intensywność a o programowanie umysłu głównie. To jest prawdziwy zawodowiec.

W odróżnieniu do reszty, która trenuje po 2hx2 dziennie, nie rozwija się, uważa, że czytanie książek to jest dla debili itp

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of seroslav
seroslav

Maximum FC
Heavyweight

1,727 komentarzy 5,686 polubień

I to mi się podoba, Gamrot jeździ po seminariach, zgrupowaniach, do ATT, cały czas progres, a taki Janek zamknął się w tym WCA i trenuje z Izu i Szpilką... :siara: , jak ona ma zdobywać nowe skille?! :matt:

Dokładnie, jeśli chodzi o nasze podwórko to Gamer jeden z bardziej rozgarniętych. Wyciąga wnioski z walk, wie co jest do poprawy i wybiera dobre miejsca żeby to braki poprawić (ATT, palenie jointow z boryskiem itp)

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,140 komentarzy 13,139 polubień

Niech się rozwija choć jak to tak bez Rajewskich i DE TASMEJNIAN DEVILA?

Odpowiedz 2 polubień