juliana_pena

Julianna Pena, która podczas galu UFC 200 pokonała Cat Zingano, jest jedną z zawodniczek wymienianych do walki o pas mistrzowski z Amandą Nunes. Mistrzyni jednak chciałaby poczekać na powrót do UFC Rondy Rouse i z nią zawalczyć w pierwszej obronie pasa. W rozmowie z serwisem Tmz.com Pena odniosła się do tego pomysłu:

Ronda jest jak nagi król. Jest trochę załamana i myślę, że tak na prawdę nikt nie przejmuje się Rondą Rousey i jej grubymi ramionami. Niektórzy jednak się przejmują i myślę, że Amanda będzie chciała czekać na powrót Rondy. Zobaczymy jak to się wszystko ułoży. Myślę, że Ronda może wrócić przed końcem roku, takie informacje słyszałam, uwierzę w to jednak dopiero gdy zobaczę. Gdy Ronda podpisze kontrakt na walkę, wtedy uwierzę. Mówią, że ona wróci. Cóż, zobaczymy. Myślę, że Amanda chce dostać walkę za duże pieniądze. Po co bronić tytułu, gdy można poczekać na powrót Rondy. Myślę, że taki właśnie jest plan.

Niezależnie od tego czy i kiedy Ronda Rousey powróci do oktagonu UFC, Amanda Nunes nie widzi przeszkód, żeby zawalczyć z Julianną Peną.

Jeśli Ronda jednak nie wróci, wezmę walkę z Julianą Peną. To dla mnie żaden problem.

28 KOMENTARZE

 1. yonigga

  slabo jej pojechala, mogla powiedziec o grubym dupsku

  są amatorzy "grubych dup" ale grubych ramion ?? dobrze jej pocisneła 😉

 2. Z pewnością, każdego bardziej interesuje kondycja Hondy, niż jakiejś tam Peny; która ostatnio wygrała w tak nudnym stylu, że żal było na to patrzeć…

 3. yonigga

  slabo jej pojechala, mogla powiedziec o grubym dupsku

  Jakby powiedziała coś w stylu "nikogo nie obchodzi ta gruba szmata" to byłoby epicko :v

 4. DiKaunt

  Jakby powiedziała coś w stylu "nikogo nie obchodzi ta gruba szmata" to byłoby epicko :v

  Ta szmata by przeszła,ale za słowo "gruba" Rondzia By Ją zjadła.

 5. maras

  @baju oznaczam Cię, piszą o naszej ulubionej zawodniczce. Przecież sam w kolejce na onkologii nie będę czekał.

  :DC: Prawie udało mi się tu nie wejść, ale byłem ciekaw o co chodzi, haha. SO CLOSE. #RakMMA #NiePopek #JuliannaCancer

 6. To,ze teraz wyszła z tym komentarzem nie jest przypadkiem.Plotki z dosyć pewnych źródeł sugerują ,ze Ronda wraca miedzy grudniem a początkiem następnego roku do oktagonu.Pena stara sie być proaktywna .Walka z Ronda była by dla niej najbardziej opłacalna poza walką o pas.

 7. ja tam Pena mam w obserwowanych na FB jako jedyną zawodniczke i czasem zagładam na inne jej fotki, z rondy to tylko jak tu jest wstawione ile ma +kg

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.