Benavidez.vs.Moraga.Weigh

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com) Drugi w rankingach wagi muszej Amerykanin Joseph Benavidez (MMA 22-4, UFC 9-2, 2. w Rankingu MMARocks.pl) bezproblemowo wypunktował  rodaka Johna Moragę (MMA 16-4, UFC 5-3, 8. w Rankingu MMARocks.pl). Jedynie na początku pierwszej odsłony Moraga groźnie zaatakował okrężnym kopnięciem na głowę, a w pierwszych sekundach trzeciej rundy zainicjował szaloną wymianę szybkich sierpów, z której naprawdę mogło „urodzić się” wszystko. Poza tymi dwoma sytuacjami, weteran WEC nie był kompletnie zagrożony. Na przestrzeni trzech rund pewnie nabijał kolejne oczka niskimi kopnięciami i sprowadzeniami.

W parterze reprezentant Team Alpha Male w pełni kontrolował sytuację. Kalifornijczyk z pozycji bocznej rozbijał uderzeniami i krótkimi łokciami coraz mocniej krwawiącego zawodnika z Arizony. W ten sposób Joseph Benavidez kolejny raz zbliżył się do pojedynku z posiadaczem pasa kategorii muszej Demetriousem Johnsonem (MMA 22-2-1, UFC , 1. w Rankingu MMARocks.pl). W poprzednich dwóch starciach przegrywał z mistrzem, ale jak mówi porzekadło – do trzech razy sztuka.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.