Jose Aldo, który powrócił na drogę zwycięstw pokonując Jeremy’ego Stephensa, spotkał się z reporterami w Brazylii i powiedział jakie ma sportowe plany na przyszłość w organizacji UFC.

Moje plany są niezmienne, nadal chcę być mistrzem. Chcę zakończyć karierę jako mistrz. Jesteśmy blisko, a moja ostatnia walka pokazała, że nadal posiadam odpowiednie umiejętności. Chcę walczyć o pas. Jeśli zdobędę tytuł, zakończę z nim karierę.

Aldo powiedział również, że chętnie zmierzyłby się w Brianem Ortegą w starciu mistrzowski, jeśli Max Halloway nie będzie mógł powrócić do startów.

Zobaczymy co się wydarzy. Najważniejsze to powrót Maxa Hollowaya do zdrowia i do walczenia. Jeśli jednak Max nie będzie mógł walczyć, to moje starcie z Ortegą o pas wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Trudno jednak spekulować, zobaczymy co się wydarzy. Najpierw musimy wiedzieć co dalej będzie działo się z Maxem.

3 KOMENTARZE

  1. Problem z Aldo jest taki, że sobie super radzi z podobnymi sobie kurduplami, ale jak pojawia się ktoś większy np. Conor, Max to już się robią schody. Ortega też by go najebau. Niemniej szacun za dotychczasowe osiągnięcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.