Jones Ngannou Deontay Wilder

Według prezydenta UFC, Jon Jones za walkę w wadze ciężkiej z Francisem Ngannou chciał dostać taką sumę pieniędzy jaką zarabia były mistrz świata w boksie, Deontay Wilder.

Jak bumerang powróciła sprawą negocjacji na walkę mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa z czołowym zawodnikiem dywizji ciężkiej Francisem Ngannou. Podczas spotkania z mediami przed sobotnią galą UFC, White został poproszony przez dziennikarzy o skomentowanie słów Jonesa który oskarżył go o okłamywanie fanów MMA w sprawie pensji jakiej „Bones” miał zażądać od organizacji za przejście do wagi ciężkiej.

Jones w serii wiadomości na swoim Twitterze nazwał Dana White`a kłamcą po tym, jak ten stwierdził, że aktualny mistrz wagi półciężkiej poprosił o „absurdalną” kwotę pieniędzy za walkę z Ngannou. W odpowiedzi prezydent UFC ujawnił kwotę jakiej miał zażądać w rozmowach z organizacją Jones:

„Zacytuję go i powiem to co powiedział mojemu prawnikowi. Powiedział mojemu prawnikowi, że chce dostać tyle ile zapłacono Deontay`owi Wilderowi – powiedział w piątek White. „Myślę, że to było 30 milionów dolarów, tyle dostał Deontay Wilder.”

White dodał również, że może udowodnić, że mówi prawdę ponieważ ma wiadomości wysłane SMSem od Jona Jonesa. Zaoferował też badanie za pomocą wykrywacza kłamstw aby udowodnić, że nie myli się w tej sprawie:

„Fajnie jest rano ćwiczyć na siłowni i oglądać tweety Jona Jonesa w których pisze, że jestem kłamcą” – powiedział White. „Mamy SMS-y od Jona Jonesa. To nie tak, że nie mogę udowodnić, że mówię prawdę. Mamy od niego SMS-y, ale nie zamierzam ich ujawniać. Nie zamierzam przekazywać jego wiadomości prasie. Jeśli Jon Jones chce skorzystać z wykrywacza kłamstw i udowodnić kto kłamie a kto mówi prawdę to możemy to zrobić”.

Pomimo napiętych negocjacji w sprawie super walki Jones vs Ngannou, White przekonuje, że dalej szanuje swojego mistrza za wszystkie dokonania w oktagonie na przestrzeni lat:

„Nie chcę iść na wojnę z tym facetem. Facet zarobił dużo pieniędzy, naprawdę dużo pieniędzy. Jeśli spojrzysz na wszystkie sytuacje w jakich znalazł się Jon Jones, pokaż mi kogoś kto zrobił takie rzeczy i zarobił tak duże pieniądze jak on. To się po prostu nie zdarza. Nie prowadzę krucjaty przeciwko niemu, tak naprawdę lubię go.”

„To ja zawsze mówię, że jest najlepszy na świecie, to nie podchodzi nawet pod dyskusję. Bez względu na to, co myślisz o jego dwóch ostatnich walkach, trzy najważniejsze osoby zdecydowały, że wygrał te walki. Walczył z każdym i jest niepokonany. Walczył z wszystkimi zawodnikami. Walczył z najlepszymi na świecie, pomimo tego wszystkiego, co działo się poza oktagonem. Miał sprawy sądowe, problemy z narkotykami i alkoholem, to wszystko działo się z Jonesem a on nadal jest mistrzem świata.”

10 KOMENTARZE

 1. Bo Jones obsrał zbroję przed Franciszkiem. Jebnął astronomiczną kwotę bo wiedział, że nikt tego nie zapłaci, ale przecież jakby co to on chciał się bić.

  Mówię Wam, pewne info. We wtorki jadam brunch z jego menadżerem.

 2. pokaż mi kogoś kto zrobił takie rzeczy i zarobił tak duże pieniądze jak on. To się po prostu nie zdarza

  Nie? Patrz Mike Tyson… Nawet na naszym podwórku pięściarze odpierdalali lepsze numery niż Jonatan i nikt im tego nie wyciągał publicznie przy negocjacjach gaż.

  Nie prowadzę krucjaty przeciwko niemu, tak naprawdę lubię go.”

  Nie? Tylko zwyczajnie Cie wkurwił i wyciągasz mu wszystkie brudy…

  Danuta to kawał szui

 3. „Fajnie jest rano ćwiczyć na siłowni i oglądać tweety Jona Jonesa w których pisze, że jestem kłamcą

  Znaczy że Dana nie lubi jak mu sie wypomina fakty.

 4. Mamy SMS-y od Jona Jonesa. To nie tak, że nie mogę udowodnić, że mówię prawdę. Mamy od niego SMS-y, ale nie zamierzam ich ujawniać. Nie zamierzam przekazywać jego wiadomości prasie. Jeśli Jon Jones chce skorzystać z wykrywacza kłamstw i udowodnić kto kłamie a kto mówi prawdę to możemy to zrobić”.

  Logiczne.

  Po co ujawniać niepodważalne dowody które ponoć ma się w ręku, skoro można zrobić cyrk z wykrywaczem kłamstw, który nie daje 100 procentowej pewności

  :razz:utinlaugh:

 5. Jeśli Jon Jones chce skorzystać z wykrywacza kłamstw i udowodnić kto kłamie a kto mówi prawdę to możemy to zrobić.

  Biorę to nawet w PPV :antonio:

 6. Co oni chcą od tego ngNnougegou, to już 5 osoba która czeka na czarnego w kolejce.

  Co on biedny zrobił?

 7. Biorę to nawet w PPV :antonio:

  Też bym zapłacił jakby podłączyli do wykrywacza ich obu 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.