Jon Jones opowiedział w rozmowie z Arielem Helwanim o swojej przyszłości w kategorii półciężkiej, a także wskazał kto według niego w następnej kolejności stanie przed szansą walki o tytuł. Wśród wymienionych potencjalnych pretendentów znalazł się między innymi Corey Anderson, z którym Jan Błachowicz stanie do walki w przyszłym tygodniu.

Uważam, że Corey Anderson dojdzie do walki o pas. Podobnie Johnny Walker. Dodatkowo cały czas przychodzą do naszej kategorii zawodnicy z wagi średniej.

Zobacz więcej: Jones mógł walczyć z Andersonem. Mistrz porównuje pretendentów

Amerykanin zapewnia, że w wadze półciężkiej czuje się najlepiej i nie zamierza przechodzić na stałe do królewskiej kategorii.

Prawdopodobnie będę schodził z powrotem do 205 funtów. Zbijanie do tej wagi sprawia, że czuję się dobrze sam ze sobą. Zwyciężyć, oczyścić się i później znowu schudnąć. To jest dla mnie jak przeprawa, dzięki zejściu do tej kategorii wagowej czuję, że jestem idealnie przygotowany. Kocham to. Jestem wtedy w najlepszym stanie fizycznym i mentalnym. W półciężkiej mam dodatkowe doładowanie.

Jon Jones zawalczy z Dominickiem Reyesem już w najbliższy weekend na gali UFC 247. Pełną rozpiskę tego wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.