Jon Jones rekord UFC

Jon Jones pokonując na wczorajszej gali UFC 247 Dominicka Reyesa pobił rekord byłego mistrza wagi półśredniej i średniej, George`a St Pierre`a pod względem ilości zwycięstw w mistrzowskich walkach stoczonych dla organizacji UFC.

Jones nie bez problemów zwyciężył w walce wieczoru gali UFC 247 w Houston. Tym zwycięstwem pobił rekord legendarnego Kanadyjczyka pod względem wygranych mistrzowskich walk UFC. Poniżej lista 5 najlepszych zawodników w historii organizacji UFC w tej kategorii:

 1. Jon Jones: 14 zwycięstw (waga półciężka)
 2. Georges St-Pierre: 13 zwycięstw (waga półśrednia, średnia)
 3. Demetrious Johnson: 12 zwycięstw (waga musza)
 4. Anderson Silva: 11 zwycięstw (waga średnia)
 5. Matt Hughes: 9 zwycięstw (waga półśrednia)
 6. Randy Couture: 9 zwycięstw (waga półciężka, ciężka)

Jones po walce przyznał, że ten sukces wiele dla niego znaczy, szczególnie po tak ciężkiej dla niego walce:

19 KOMENTARZE

 1. Jak tak patrzę to legendarny streak Silvy (16) też został pobity, a nikt o tym nie mówi. Oczywiście licząc od "porażki" z Hamillem i nie licząc NC. Tak to miałby 28-0 😆

 2. Bardzo kontrowersyjne zwycięstwo Jona aczkolwiek GSP tez pamietam, ze wygrywal w podobnych okolicznosniach z Hendricksem.

  Dla mnie powinno byc the new chociaz kibicowalem Jonesowi

 3. GSP po latach przerwy i pod USADĄ dał dużo lepszy występ z Bispingiem niż Jones w ostatnich trzech walkach.

  :gsp:

  GSP GOAT.

  Ale przejebal z Bigg Piggiem 🙂

 4. Gdyby odjąć Jonowi zwycięstwo nad Reyesem i Marretą, a GSP nad Hendricksem to wtedy Mighty Mouse jest pierwszy :fjedzia:

  poprawione

 5. 14 zwycięstw z czego 2 ostatnie bardzo dyskusyjne, myśle ze to powoli koniec Jona, w wadze ciężkiej taka dyspozycja się skończy ciężkim Nokautem. Teraz jeśli Janek pokona Coriego, może bez żadnych kompleksów wyjść do Jonesa.

 6. Czas Jona się kończy, każdy znajdzie swojego pogromcę, a ten Bonsa stoi tuż za rogiem. Pięknie by było gdyby to Janek przeszedł do historii, słabo gdyby do legendy przeszedł taki nudny Corey Anderson. Na pewno obecnie w takiej dyspozycji to Adesanya robi dziecko Jonesowi

 7. Widać już schyłek w Jonesa. Co raz więcej rys na tym szkle, straci pas i zacznie przegrywać w 2021 najpóźniej. Stary lew się powoli kończy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.