Jon Jones, mistrz wagi ciężkiej UFC, jest w trakcie przerwy od startów spowodowanej kontuzjami. Po powrocie do klatki Jones chce zmierzyć się ze Stipe Miocicem i mówi otwarcie o tym, że na niczym więcej w MMA już mu nie zależy.

Podczas gali UFC 295 w walce wieczoru miało dojść do starcia na szczycie wagi ciężkiej UFC, w którym Jon Jones stanąłby do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego przeciwko Stipe Miocicowi, byłemu czempionowi. Jones wypadł jednak z pojedynku z powodu kontuzji, a nową walką wieczoru zostało starcie Toma Aspinalla z Sergeiem Pavlovichem. Stawką tego starcia był tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej. 11 listopada w Nowym Jorku Aspinall pokonał Pavlovich i zdobył tytuł.

Aspinall od dawna nawołuje o to, aby nie czekać na walkę Jonesa z Miocicem, ale UFC jest zdeterminowane, aby do tego pojedynku doprowadzić. Sam Jonesa natomiast napisał w serwisie X jak zapatruje się dziś na swoją karierę.

Nie chcę być jak wielu innych zawodników, którzy pozostali tu zbyt długo. To się po prostu nie wydarzy. Pomimo tego, co wielu ludzie może myśleć, całkiem nieźle urządziłem się w życiu. Chcę walki ze Stipe do mojego résumé. Poza tym nie potrzebuję niczego więcej w tym sporcie. Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Fakty.

Jon Jones to były mistrz i dominator wagi półciężkiej. Ma na swoim koncie 29 pojedynków, z których 27 zakończyło się jego wygranymi. Pas mistrzowski wagi półciężkiej zdobył w roku 2011. Tytuł obronił 13 razy. Do debiutu w wadze ciężkiej Jones szykował się ponad dwa lata. Podczas gali UFC 285, która odbyła się 4 marca w Las Vegas, Jon Jones udanie powrócił do oktagonu UFC i szybko uporał się z Cirylem Gane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,979 komentarzy 3,045 polubień

Jon Jones, mistrz wagi ciężkiej UFC, jest w trakcie przerwy od startów spowodowanej kontuzjami. Po powrocie do klatki Jones chce zmierzyć się ze Stipe Miocicem i mówi otwarcie o tym, że na niczym więcej w MMA już mu nie zależy. Podczas gali UFC 295 w walce wieczoru miało dojść do starcia na szczycie wagi ciężkiej […]

Odpowiedz polub

click to expand...