Jon Jones i Brock Lesnar
Jon Jones i Brock Lesnar

Chociaż temat ewentualnego powrotu Brocka Lesnara (MMA 5-3-1NC) do UFC już dość dawno zniknął z medialnego świata, teraz za pośrednictwem Kurta Angela, kolegi Brocka z ringu WWE, ponownie pojawił się w przestrzeni publicznej. Angel w programie Ariela Helwaniego powiedział bowiem:

Wiem, że on zdecydował się na emeryturę, jednak jest jedna walka, której by chciał, a jest nią starcie z Jonem Jonesem. Nie wiem oczywiście czy kiedykolwiek do niego dojdzie.

Na te słowa szybko zareagował Jon Jones (MMA 25-1-1NC), który napisał na Twitterze:

Brock jest zdecydowanie za wolny. Zawstydziłbym go.

Jeszcze w tym roku dość dużo mówiło się o potencjalnym powrocie Brocka Lesnara do UFC, ale ostatecznie były mistrz wagi ciężkiej zdecydował o pozostaniu pod skrzydłami WWE.

Decyzję Lesnara skomentował wówczas też Dana White, szef UFC.

Nie byłem wkurzony na jego decyzję. Brock miał swój świetny okres w UFC, to był wspaniały czas. Żeby walczyć w tym biznesie, trzeba mu się poświecić w 100 procentach. Trzeba być w całości zaangażowanym. Brock nie czuł teraz już tego w taki sposób, podjął więc dobrą decyzję.

13 KOMENTARZE

 1. A w sumie byłoby fajnie, jakby doszło do tej walki i kipiacy sterydami Lesnar po prostu wjebałby się w Jonesa jak pociąg, zabijając go w parę sekund.

 2. A w sumie byłoby fajnie, jakby doszło do tej walki i kipiacy sterydami Lesnar po prostu wjebałby się w Jonesa jak pociąg, zabijając go w parę sekund.

  :cmgkeepgoing::lesnarhappy:

  Obsrał zbroję przed Janem :jimcarrey:

  Dokładnie, robią wszystko żeby Janek nie skasował im GOATA:conorsalute: Diaz vs Masvidal o pas największego gangusa, Jones vs Lesnar o diamentowy pas dywizji pikogramów, wagi ciężkiej. :frankapprove:

 3. Jones vs Lesnar o diamentowy pas dywizji pikogramów, wagi ciężkiej.

  A olany Stipe foch i ból d.. przez kolejny rok :DC:

 4. Lesnar jak ma jaja powinien bić się z Ngannou albo Miocicem których nazwał kupą gówna, a nie półciężkim Bonesem…

 5. Zawstydziłbym go

  Czy ktoś powiedział Bonusowi, że to nie będzie pojedynek na długość siusiaka, gdzie Murzyni mają handicap, tylko walka MMA, gdzie będzie bity, będzie leżał i będzie płakał.

 6. Lesnar w Prime. No właśnie.Wydaje iż że takiego patyczaka by zajebał. Ale bez kitu. Alister go robił. Mięśnie robią wrażenie. Plus ileś do czegoś tam. A [później jest jak jest. I mówi się "no tak, wiedziałem, inaczej być nie mogło" . A spodziewło się że koleś wyglądający jak z komisu zajebie innego bo jest duży. Zejdźmy na ziemie. Lesnar został by upokorzony przez Bonesa i klepał by ciosy w 1 rundzie.

 7. A w sumie byłoby fajnie, jakby doszło do tej walki i kipiacy sterydami Lesnar po prostu wjebałby się w Jonesa jak pociąg, zabijając go w parę sekund.

  Wstawaj, zesrałeś się :waldeklaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.