Conor vs Manny

Żadne oficjalne informacje na temat walki legendy boksu, Manny’ego Pacquiao z byłym mistrzem dwóch kategorii wagowych UFC, Conorem McGregorem nie ujrzały jeszcze światła dziennego. O starciu mówi się jednak sporo, a sami zawodnicy nie kryją, że są nim zainteresowani. Czy jednak pojedynek ten nie zakończy się ostatecznie w taki sam sposób jak przegrana walka Conora z Floydem Mayweatherem?

Joe Rogan, komentator UFC, nie widzi wielkich szans dla Irlandczyka w starciu z Pacquiao, o czym powiedział w swojej audycji.

Pamiętajmy, że mówimy tu o jednym z najlepszych bokserów w historii tego sportu, który miałby się bić z facetem, który stoczył jedną walkę w ringu.

Rogan odniósł się też do walki Conora z Floydem Mayweatherem Jr. i tego, że Irlandczyk w początkowych rundach tego pojedynku radził sobie dość dobrze. Rogan zwrócił uwagę na fakt, że styl walki Mayweathera polega na tym, żeby przyjąć jak najmniej obrażeń, na spokojnie wybadać rywala w pierwszych rundach, a potem go zdominować.

Początek tej walki wyglądał w taki sposób, bo Mayweather dał się zwyczajnie wystrzelać Conorowi. Chciał na spokojnie go też wyczuć. Conor nie jest przecież profesjonalnym pięściarzem, nie jest tak wydolny i łatwo się zmęczył.

Jeśli zaś chodzi o pojedynek Conora z Pacquiao, to obaj zawodnicy reprezentowani są obecnie przez jedną agencję menadżerską, której liderem jest Audie Attar. Poproszony jakiś czas temu przez telewizję ESPN o komentarz, szef Paradigm Sports potwierdził, że trwają zaawansowane rozmowy nad walką ale kontrakty nie zostały jeszcze podpisane. Dodał, że organizacja UFC zgodziła się aby do niej doszło.

Zobacz również: Poirier: „Walka ze mną ma być dla McGregora drogą do walki z Pacquiao”

21 KOMENTARZE

 1. Chuja się zna. Connor przejedzie po tym placku szybciej niż po Kowboju, a potem starcie ze zwycięzcą pojedynku Roy vs. Mike :bleed:

 2. Mądry ten Rogan. Jak on wpadł na to że najlepszy bokser świata może pokonać kogoś kto dostawał lanie w stójce od zapaśnika z Dagestanu. Hmmm

 3. Ach ten Mystic Rogan! Ciekawe czy ma też swoje, zakrawające na jasnowidztwo, typy gdyby Rudolfa zestawiono z Tysonem Fury?

 4. dostawał lanie w stójce od zapaśnika z Dagestanu

  :mamedwhat:

  Fakt, walkę przegrał, ale już nie przesadzajmy.

 5. Napisałbym, że nie wiem po co Conorowi ta walka ale jak nie wiadomo  o co chodzi to chodzi o siano. Lepiej niech zawalczy z TOP pod kątem MMA a nie boks w głowie..

 6. :mamedwhat:

  Fakt, walkę przegrał, ale już nie przesadzajmy.

  Nawet wygrywał do momentu poddania

  :roberteyeblinking:

 7. Rogan to jest wielki znawca. Zna się też na wielu innych rzeczach, np. na treningu siłowym, który praktykuje wiele lat. Tu np. jego analiza wyciskania fakeowej hantli 45 kg przez Chrisa Cuomo.

  Rogan zauważa, że Cuomo mógł spokojnie podnieść 45 kg i hantla jest prawdziwa, bo gość jest Włochem – a Włosi są silni.

  Tu samo wyciskanie Cuomo :rofl:

 8. Przecież to jest typowy freak show. Tylko i wyłącznie dla kasy, tak jak i z floydem który wygrałby z conorem z jedną ręką na temblaku i z nogą w gipsie. Oczywiście w boksie.

 9. Przecież to jest typowy freak show. Tylko i wyłącznie dla kasy, tak jak i z floydem który wygrałby z conorem z jedną ręką na temblaku i z nogą w gipsie. Oczywiście w boksie.

  A chuj go wie czy by go Mayweather w parterze nie rozpytonił

  :roberteyeblinking:

 10. Conur się dla mnie skończył po walce z dziadkiem w barze :fjedzia:

  Przeciwnie. Konnor po tej walce ponownie się narodził. :jimcarrey:

 11. A jakby do takiej walki miało kiedykolwiek dojść to już widze jak Rogan i Danka zaczynają pierdolić jak to Conor nie jest na straconej pozycji itp

 12. Ja to nie potrafię tego człowieka traktować poważnie. Jak on pierdolił że Ronda może z facetami konkurować :juanlaugh:

 13. A chuj go wie czy by go Mayweather w parterze nie rozpytonił

  :roberteyeblinking:

  :applause::applause:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.