Gdy w 2017 roku rywalem Justina Gaethje miał być Eddie Alvarez, mówiło się, że pojedynek ten będzie walką o miano najbrutalniejszego zawodnika w UFC. Sam Alvarez zapowiadał go właśnie w taki sposób.

Nie przepowiadam przyszłości, lecz fani niech lepiej mają przygotowany popcorn oraz napoje, bo ta walka będzie czymś specjalnym. Stawką tego pojedynku będzie tytuł najbardziej brutalnego zawodnika w UFC.

Alvarez wygrał tamto starcie i znokautował Gaethje w trzeciej rundzie walki, ale później przegrał z Dustinem Poirierem, odszedł do organizacji One i tam również zaliczył porażkę.

Gaethje również przegrał z Poirierem, ale później dołożył do swojego rekordu kolejne dwa zwycięstwa przez nokauty.

Po ostatnim zwycięstwie Gaethje nad Edsonem Barbozą, Joe Rogan, stwierdził że teraz to właśnie Justin jest najbrutalniejszym zawodnikiem w MMA, o czym napisał na Instagramie.

Bycie uważanym za najbrutalniejszego zawodnika w najbrutalniejszym sporcie jest czystym szaleństwem, ale moim zdaniem to właśnie Justin Gaethje jest tym człowiekiem. Gratuluję niesamowitej wygranej przez nokaut w ostatniej walce z jednym z najniebezpieczniejszych stójkowiczów w tym sporcie.

18 KOMENTARZE

 1. No a co z Alvarezem? :beczka:

  A co z Diamondem?

  Zamknąć d..p hejtery, w UFC liczy się tylko ostatnia walka, nikt nie robi kasiory na jakichs wspominkach.

 2. Za 2 tygodnie powie tak o wygranym Max vs Dustin. Potem po kolejnym nokaucie powie tak o Ngannou, a na koniec nazwie tak Khabiba jak znowu kogoś zdemuluje na glebie. Typowy Rogan

 3. Za 2 tygodnie powie tak o wygranym Max vs Dustin. Potem po kolejnym nokaucie powie tak o Ngannou, a na koniec nazwie tak Khabiba jak znowu kogoś zdemuluje na glebie. Typowy Rogan

  Dla mnie Gejczi jest numerem 1 przed Tonym i Maxem, bo tamci dwaj czasem używają defensywy i nie padają znokautowani.

 4. Nie zapominajcie ludziska o Diego Sanchezie

  Wiem że to nie ta waga ale najbardziej hardkorową walką byłaby Gejczi vs Diego  :bleed:

 5. Nie ma co, Gaethje wychodzi się nakurwiać, reszta po prostu walczy

  Jeszcze Parobiec,niby układa taktykę ale potem idzie się napierdalać :irish::robbie:

 6. Pas najburtalniejszego zawodnika posiadał Alvarez, którego dostał po walce z Gejczim, potem przeszedł w ręce Dustina Poiriera, dlatego zamilcz panie Rogan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.