Rose Namajunas, która w swojej ostatniej walce zmusiła do poddania Michelle Waterson, przyjechała do Dallas, by obejrzeć starcie pomiędzy Joanną Jędrzejczyk i Jessicą Andrade. Namajunas najprawdopodobniej zmierzy się w kolejnym starciu ze zwyciężczynią sobotniego pojedynku, a w rozmowie z mediami powiedziała, która zawodniczka jej zdaniem wygra.

Moim zdaniem najprawdopodobniej wygra Joanna. Andrade jest twarda i lubi się bić, ale uważam, że Joanna jest lepsza technicznie i ogólnie jest bardziej kompletną zawodniczką.

Zapytana natomiast o swoją szansę walki o pas odpowiedziała:

Kto inny mógłby walczyć? Jest Claudia Gadelha i Karolina Kowalkiewicz, ale one obie miał już okazję walczyć o pas. Claudia walczyła dwa razy, więc moja osoba tu najbardziej pasuje.

Namajunas miała również w przeszłości okazję walczyć o pas, ale przegrała wówczas Carlą Esparzą. Jak sama powiedziała zabrakło jej wówczas doświadczenia. Dziś jednak jest zupełnie inną zawodniczką.

Jestem niebezpieczną zawodniczką i jeśli wszystko dobrze poukładam sobie w głowie, nie ma nikogo, kto mógłby mnie pokonać. Bez dobrego nastawienia psychicznego nic nie da się osiągnąć, nie ważne jak dobrym byłoby się fizycznie i technicznie zawodnikiem.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.