joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk zapowiedziała swój powrót do UFC, ale na razie nie wiadomo z kim zmierzy się w oktagonie. Szef UFC stawia na to, że Joanna będzie chciała walki, która okaże się dla niej ekscytująca.

Niedawno Marina Rodriguez, jedna z czołowych zawodniczek wagi słomkowej, powiedziała, że Joanna Jędrzejczyk, która nie walczyła już ponad rok, powinna została usunięta z rankingu UFC. Polka nie chciała komentować tej wypowiedzi, zaznaczyła tylko w rozmowie dla TVP Sport, że ma inne podejście do biznesu i nie prowadzi rozmów o walkach za pośrednictwem mediów.

Podczas niedawnej konferencji prasowej Dana White, szef UFC, został zapytany o potencjalną walkę Jędrzejczyk z Rodriguez i odpowiadając stwierdził:

To fajna walka. Zgadzam się z wami. Wiecie, że kocham Joannę Jędrzejczyk. Mam z nią świetne relacje od pierwszego dnia współpracy. Wiem, że zawodnicy tutaj nie zarabiają dobrze, ale Joanna Jędrzejczyk jest bardzo bogata i wiecie, ma bardzo dobre życie… Odwiedźcie jej profil na Instagramie… Ona ma dobre życie. Myślę, że weźmie walki, które ją ekscytują i nie wiem czy ta jest jedną z nich. Dowiem się tego.

Joanna Jędrzejczyk walczy dla UFC od roku 2014. W tym czasie stoczyła 14 pojedynków i wywalczyła mistrzowski pas wagi słomkowej. Polka znajduje się dziś na drugim miejscu rankingu wagi słomkowej UFC. Po raz ostatni Joanna walczył w marcu roku 2020 i przegrała wówczas na punkty starcie mistrzowskie z Weili Zhang

1 KOMENTARZ

Comments are closed.