Po tym, jak Nicco Montano został odebrany pas mistrzowski wagi muszej UFC, niemal od razu pojawiły się spekulacje o tym, że mogłaby zawalczyć o niego była mistrzyni wagi słomkowej, Joanna Jędrzejczyk. Na ten moment wiadomo, że o zwakowany pas będzie się biła Valentina Shevchenko, ale nie ogłoszono jeszcze dla niej rywalki.

W programie Ariel Helwani’s MMA Show prowadzący zapytał najlepszą polską zawodniczkę o potencjalne starcie z Shevechenko. Jędrzejczyk wyjaśniła, jak wygląda sytuacja na chwilę obecną:

Jeśli do tej walki dojdzie, odbędzie się ona jeszcze w tym roku, ale jak już wspomniałam – nie mogę powiedzieć „nie”, nie mogę powiedzieć „tak”. Nie dlatego, że nie mogę, ale po prostu nie podpisałam jeszcze żadnej umowy.

Joanna potwierdziła jednak, że jest zainteresowana taką walką:

Tak, jestem. Każdy byłby zainteresowany. Od dawna powtarzałam, że chcę przejść do wagi muszej. To, co stało się w ubiegłym roku, nie przekreśla moich celów i marzeń. Będę szczęśliwa, jeśli UFC zadzwoni do mnie i zaoferują tę walkę.

3 KOMENTARZE

  1. Ąśka bardzo dobrze kombinuje – ma wszystko do wygrania w tym momencie. Jeżeli przypadkiem wygra z Val – to w tym czasie Andrade zostanie mistrzynią i mogłaby sięgnąć po dwa pasy – to by było coś.

  2. Kurła te teksty o ksw to juz do porzygu, w kolko to samo. Wez sie uderz w glowe

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.