Joanna Jędrzejczyk (MMA 16-3), była mistrzyni UFC wagi słomkowej, już niedługo zmierzy się w pojedynku z aktualną mistrzynią Weili Zhang (MMA 20-1). Polka jest już bardzo doświadczona pod względem starć na dystansie pięciu rund i jak sama mówi, kondycja i wytrzymałość są kluczem do prowadzenia takich pojedynków.

Zobacz również: Zobacz również: Conor wysłał mi wiadomość – Jędrzejczyk zdradziła co napisał jej McGregor

Przed zbliżającym się starcie Jędrzejczyk postanowiła podzielić się z fanami swoim spojrzenie na pięciorundowy dystans starcia i pisząc o nim w mediach społecznościowych odwołała się również do słów Michała Materli, byłego mistrza KSW.

Moja kolejna walka jest walką mistrzowską, więc odbędzie się na dystansie 5 rund po 5 min. Kondycja i wytrzymałość będą tutaj ogromnym kluczem do poprowadzenia tej walki. W MMA zawodnicy muszą się skupiać na wielu aspektach podczas przygotowań do walk. Uważam, że treningi muszą być zróżnicowane, aby poszerzać wachlarz umiejętności, uczyć się nowych rzeczy, poprawiać te, które nie do końca są na 100% i, jak my to mówimy, ostrzyć te, które wychodzą nam bardzo dobrze. Uważam, że wyszkolenie kondycyjne jest mega istotne, co pozwala nam na dostosowanie się do tempa walki przeciwnika, utrzymania odpowiedniej techniki stylu walki i realizacji założonego planu. Na czym Wy się najbardziej skupiacie podczas swoich treningów? Czy raczej pracujecie ogólnorozwojowo?Pamiętajcie zawsze słowa Michała Materli, który powtarza, że „może mi zabraknąć techniki, kondycji, ale nigdy charakteru” – Polskie Waleczne Serca.

View this post on Instagram

🇵🇱. Moja kolejna walka jest walką mistrzowską, więc odbędzie się na dystansie 5️⃣ rund po 5️⃣ min.💪🏼 Kondycja i wytrzymałość będą tutaj ogromnym kluczem do poprowadzenia tej walki.✅ W MMA zawodnicy muszą się skupiać na wielu aspektach podczas przygotowań do walk.👌🏼 Uważam, że treningi muszą być zróżnicowane, aby poszerzać wachlarz umiejętności, uczyć się nowych rzeczy, poprawiać te, które nie do końca są na💯 i, jak my to mówimy, ostrzyć te, które wychodzą nam bardzo dobrze.⚔️ Uważam, że wyszkolenie kondycyjne jest mega istotne, co pozwala nam na dostosowanie się do tempa walki przeciwnika, utrzymania odpowiedniej techniki stylu walki i realizacji założonego planu.👍🏼 Na czym Wy się najbardziej skupiacie podczas swoich treningów?🙋🏻‍♀️ Czy raczej pracujecie ogólnorozwojowo?🧐 Pamiętajcie zawsze słowa Michała Materli @michal_materla , który powtarza, że „może mi zabraknąć techniki, kondycji, ale nigdy charakteru” – Polskie Waleczne Serca💥❤️ 🇺🇸. My next fight is a title one, so it will last 5️⃣ rounds, 5️⃣ minutes each.💪🏼 Conditioning and endurance will be a huge key to control this fight.✅ In MMA, the fighters have to focus on many aspects while preparing for the fights.👌🏼 I think training has to be varied to broaden the range of skills, learn new things, improve the ones that are not exactly on 💯 and, as we say, sharpen the ones that come out very well.⚔️ I believe that conditioning training is extremely important, as it allows us to adapt to the pace of an opponent, maintain the right technique of fighting style and implement the fight plan.👍🏼 What do you focus on most during your training?🙋🏻‍♀️ Or do you work on general development?🧐 Always remember Michał Materla’s @michal_materla words, who says that "I may lack technique, conditioning, but never the character" – Polish Brave Hearts💥❤️ 💛 @sweetsweat 🖤 @oshee_world 💜 @reebokpl 👸🏻 #UFC248 #fightcamp #zhangvsjoanna #attnation #sweetsweat #reebokpl #oshee #conditioning #condition #strengthandconditioning #phildaru #darustrong

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Do walki Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang dojdzie już 7 marca, podczas gali UFC 248.

23 KOMENTARZE

 1. Patrząc na Asię Wielka praca godna mistrza…przestawimy trochę perspektywę ….I wreszcie jest odjazd od dyscypliny. Której materią stanowi  zwierzęca wola wygranej w starciu. Nie tylko ciosy w powietrze , ruchliwość ale głownie chęć wykończenia przeciwniczki. Co Joannie z walki na walkę wycieka z zbiornika jakim jest jej kariera. Sam sport to nie MMA.

 2. Dozgonny szacunek dla szefowej. Bedziecie kiedys kurwa plakac na forum, ze nie ma polaka mistrza. 5 jebanych obron, skumajcie to.

 3. Dozgonny szacunek dla szefowej. Bedziecie kiedys kurwa plakac na forum, ze nie ma polaka mistrza. 5 jebanych obron, skumajcie to.

  drwal płakał jako pierwszy

  jako drugi Płetwal

 4. Dozgonny szacunek dla szefowej. Bedziecie kiedys kurwa plakac na forum, ze nie ma polaka mistrza. 5 jebanych obron, skumajcie to.

  Szacunek za wyniki sportowe jest owszem, ale za to pitolenie po przegranych i przed walkami to nalezy się co najwyżej złoty dzban a nie szacunek:korwinlaugh:

 5. Piękne słowa, niestety klepanie ciosów do nich nie pasuje.

  Może i tak, ale to sport, a nie walka na śmierć i życie. :fjedzia:

 6. Może i tak, ale to sport, a nie walka na śmierć i życie. :fjedzia:

  Dokładnie

  Nie wiem skąd się przekonało te bzdurne myślenie, że klepac to jest wstyd, po prostu boli cię coś/ nie jestes wstanie walczyć to klepiesz

  Wiadomo najlepiej pokazać charakter i walczyć do końca, ale niektórzy bardziej szanują zdrowie

 7. Piękne słowa, niestety klepanie ciosów do nich nie pasuje.

  A co powiesz na to że Shogun, GSP i Overeem też klepali po ciosach ?

 8. GSP klepał po wpierdolu z kurduplem Serrą, Overeem z Aroną bodajże, a Shogun z Jonem Jonesem i co z tego powiedzcie ? Każdy z was co się tak z tego śmieje jest taki pewny żeby nie klepał po ciosach ?

 9. A co powiesz na to że Shogun, GSP i Overeem też klepali po ciosach ?

  Ale oni się  tego nie wypierali. Tylko dlatego są te teksty o klepaniu w stosunku do joanny

 10. Ale oni się  tego nie wypierali. Tylko dlatego są te teksty o klepaniu w stosunku do joanny

  No słabo z tym wypieraniem, ale skąd wiesz że oni się tego nie wypierali ? Oglądałeś wywiady po ufc 69 albo Pride w 2006 ? Nie wydaje mi się, może po prostu nikt się tym tak nie podniecał, bo to jest raczej odruch bezwarunkowy i widać wyraźnie że każda z tych osób robiła to nie do końca świadomie, i dla mnie na przykład nie ma to żadnego znaczenia

 11. A co powiesz na to że Shogun, GSP i Overeem też klepali po ciosach ?

  GSP klepał po wpierdolu z kurduplem Serrą, Overeem z Aroną bodajże, a Shogun z Jonem Jonesem i co z tego powiedzcie ? Każdy z was co się tak z tego śmieje jest taki pewny żeby nie klepał po ciosach ?

  @beef wyjaśnił

 12. @beef wyjaśnił

  Jeżeli są takie wywiady gdzie ktoś ich o to pytał i się przyznali, to ok wyjaśnił, ale jeśli nie to nie wyjaśnił, chociaż mi też się nie podoba to że JJ twierdzi że tego nie było. Ale też nie wiem po co to tak drążyć i przeżywać,jakie to ma znaczenie.

 13. Jeżeli są takie wywiady gdzie ktoś ich o to pytał i się przyznali, to ok wyjaśnił, ale jeśli nie to nie wyjaśnił, chociaż mi też się nie podoba to że JJ twierdzi że tego nie było. Ale też nie wiem po co to tak drążyć i przeżywać,jakie to ma znaczenie.

  Czemu mieliby się przyznawać do czegoś, co wszyscy widzieli? To chyba oczywiste i nie trzeba tego potwierdzać w wywiadach – wystarczy nie zaprzeczać.. :roberteyeblinking:

 14. Z Najmanem Aśka sobie podajcie dłonie :roberteyeblinking: charakteru wam na pewno nie brakuje ale w czym innym

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.