(Foto: Michał Biel / MMARocks.pl)

Joanna Jędrzejczyk rozchwytywana jest nie tylko przez media branżowe, ale i te głównego nurtu. Mistrzyni dywizji słomkowej UFC ostatnio udzieliła wywiadu Super Expressowi, w którym opowiada m.in. o chęci przeniesienia walki do parteru w najbliższym boju z Valerie Letourneau:

Jak zawsze będę gotowa na pięć mistrzowskich rund, ale chcę od pierwszych sekund pójść po swoje. Zamierzam rozdać swoje karty i zdominować Valerie. Narzucę jej mój styl i doprowadzę do zwycięstwa przed czasem. Planuję rozegrać to w stójce, ale często korci mnie, żeby sprowadzić walkę do parteru. Chcę pokazać, że to też potrafię robić. W MMA każdy zawodnik woli walczyć w tej płaszczyźnie, gdzie czuje się lepiej. Niektórzy zarzucają, że mam słabszy parter, ale codziennie ciężko nad nim pracuję i bardzo się rozwinęłam w tej dziedzinie.

Najlepsza polska zawodniczka kolejną walkę stoczy w Melbourne na stadionie piłkarskim. Joanna zdradza, że na tę galę sprzedało się już ponad 50 tysięcy biletów:

To bardzo duża gala. UFC bardzo mocno zaufało mi i Rondzie Rousey. W dwóch najważniejszych walkach wieczoru wystąpią kobiety, co spotkało się z krytyką części obserwatorów, ale do tej pory udało nam się sprzedać już ponad 50 tysięcy biletów, a stadion piłkarski Etihad może pomieścić nawet 75 tysięcy kibiców i mam nadzieję, że osiągniemy tę granicę.

Razem [z Rondą Rousey – przyp. red.] porwiemy fanów w Melbourne pokazem MMA w kobiecym wydaniu. Ja rozgrzeję publiczność, a Ronda w wielkim stylu zakończy ten wieczór. Liczę na rekord sprzedaży biletów w UFC. W Melbourne pasy mistrzyń nie zmienią właścicielek!

Pełna rozmowa naszej mistrzyni z se.pl dostępna jest pod tym linkiem.

6 KOMENTARZE

 1. A niech sprowadza. widząc jak wielkie postępy robi w tak krótkim czasie, nie zdziwiłbym się gdyby i w parterze była na poziomie przewyższającym Claudie czy Esparze.

 2. "- Wiesz, kto jest na piątym miejscu w rankingu twojej kategorii?

  – Nie. Wiem tylko, kto jest ponad wszystkimi."

  :cool::fingers:

 3. halibut

  nie zdziwiłbym się gdyby i w parterze była na poziomie przewyższającym Claudie

  Już się nie zapędzaj. 🙂

 4. Szady

  Już się nie zapędzaj. 🙂

  Zapamiętaj ten cytat bo kiedy Asia podda Claudie – przypomnę Ci go 🙂

 5. Prawda jest taka że to Ronda sprzeda/sprzedała ten stadion ale dobrze że Asia się podczepia pod te zasługi:wink:

 6. W sumie żaden problem Asia. Najpierw zdemoluj przeciwniczki w stójce a później idź po skończenie w parter :crazy:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.