jim_miller

Jim Miller (MMA 27-8) chyba nie lubi długich przerw między jednym i drugim pojedynkiem. Po wycofaniu się Ala Iaquinty (MMA 12-3-1) to prawdopodobnie on stanie do walki z Thiago Alvesem (MMA 21-10) na historycznej gali UFC 205 w Nowym Jorku. Informacja nie została jednak oficjalnie potwierdzona przez organizację.

Miller po raz ostatni zawalczył na UFC on Fox 21 w sierpniu tego roku. Pokonał wtedy decyzją sędziowską Joe Lauzona. Wcześniej, na jubileuszowej gali UFC 200 w pierwszej rundzie posłał na deski Takanori Gomi.

Alves powróci do oktagonu po przegranej z Carlosem Conditem na gali UFC Fight Night 67 w ubiegłym roku. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie przerwaniem walki przez lekarza. Wcześniej „Pitbull” wygrał z Jordanem Meinem oraz Sethem Baczynskim.

Wciąż nieznana jest walka wieczoru historycznej, pierwszej gali MMA w Nowym Jorku. UFC 205 odbędzie się 12 listopada w Madison Square Garden.

5 KOMENTARZE

 1. axl

  Iaquinta znowu kontuzjowany ?

  Iaquinta stwierdził, że UFC daje mu za mało siana i nie podpisał kontraktu na walke.
  IaquintaIa
  Iaquinta
  Iaquinta
  Iaquinta
  Iaquinta

 2. Sajd

  Iaquinta stwierdził, że UFC daje mu za mało siana i nie podpisał kontraktu na walke.
  IaquintaIa
  Iaquinta
  Iaquinta
  Iaquinta
  Iaquinta

  :facepalm: historyczna gala a ten się rypie że mało siana dostaje :facepalm: z drugiej zaś strony, walczy o swoje tylko jak widać UFC ma to w dupie. Może gdyby to była Pyza to by dorzucili hajsu 😎

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.