Stipe Miocic

Stipe Miocic (MMA 19-3), mistrz wagi ciężkiej UFC, wrócił do zdrowia po tym jak zmagał się z urazem oka. Jak sam jednak powiedział podczas niedawnego spotkania z mediami, nie ma zamiaru się spieszyć z powrotem do klatki.

Zobacz również: Dana White: ”Daniel Cormier oraz Stipe Miocic zgodzili się na trylogię”

Czuję się znacznie lepiej. Jestem wyleczony. Nie spieszę się jednak, bo mam 37 lat i nie chcę ponownie mieć takich problemów. Gdy będę stary chcę widzieć na jedno i drugie oko. To jest dla mnie ważne. Kocham walczyć, ale moje zdrowie jest ważniejsze. Już jakiś tydzień temu było wszystko ok. Nawet próbowałem delikatnie sparować. Było ciężko, bo nie robiłem tego od pięciu miesięcy. Rywale, których normalnie pokonywałem, teraz robili to ze mną. Nie było fajnie.

Stipe Miocic po powrocie do UFC ma po raz trzeci zmierzyć się z  Danielem Cormierem (MMA 22-2). Na razie jednak cały czas nie wiadomo kiedy może to nastąpić.

Jeszcze nie teraz. Medycznie jest ok., ale potrzebuję jeszcze czasu. Pomyślimy i zobaczymy jak to wszystko się poukłada.

Panowie po raz pierwszy spotkali się podczas UFC 226 i wygrał wtedy ”DC”. Po roku doszło do rewanżu, w którym królował strażak z Ohio.

6 KOMENTARZE

  1. Gdy będę stary chcę widzieć na jedno i drugie ok

    No po 3 walce z grubciem to mozesz miec z tym problem.

  2. No po 3 walce z grubciem to mozesz miec z tym problem.

    Po 3 walce z Faulmierem będzie dobrze jak na 1 bedzie widzial 😉

  3. Nie spieszę się jednak, bo mam 37 lat i nie chcę ponownie mieć takich problemów.

    Cholerne dziadki. ::clintdis::

  4. Ma 37 lat i zablokuje cała dywizję :razz:utinlaugh: niech ufc zrobi ta trylogie z dc i niech to się skończy bo stipe jeszcze z rok wracał będzie razem z dc

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.