Daniel Cormier vs Stipe miocic 3

Nawiązując do słów Dany White’a – trylogia Stipe Miocica (19-3) z Danielem Cormierem (22-2) jest na horyzoncie. Panowie po raz pierwszy spotkali się na UFC 226 i wygrał wtedy ”DC”. Po roku doszło do rewanżu i królował strażak z Ohio. Czy zobaczymy ich trzecie starcie 2020 roku? Na razie Miocic ciągle zmaga się z urazem oka.

W 100%. Czekamy na zielone światło od Stipe, został zraniony. Naprawdę poza okiem przyjął swoje i musi dać na wstrzymanie. Czekamy, aż wyzdrowieje. Obaj zgodzili się na trzecią walkę.

Dla byłego mistrza wagi półciężkiej rok 2020 może być ostatnim rokiem w rywalizacji. Przypomnijmy, że ma on już 40 lat i chciał zakończyć swoją karierę w marcu, jednak plany zostały przełożone ze względu na rywalizację ze Stipe.

Jeżeli chodzi o zawodnika z Ohio, to ten niestety doznał uszkodzenia siatkówki oka. W ostatnich rozmowach stwierdził, że czeka go mały zabieg, który rozwiąże problem.

ZOBACZ TAKŻE: Mistrz wagi ciężkiej UFC chce przywitać Tysona Fury’ego w MMA.

 

11 KOMENTARZE

  1. Jak DC znowu zacznie się bawić we wkladanie palców do oczu to z miejsca dyskwalifikacja i drugie L z rzędu w rekordzie. Ok walka walką ale w końcu Stipe skończy jak Bisping z jednym okiem jak dalej tak pójdzie.

  2. Bez sensu nie potrzebne i tyle , gruby powinien dać sobie już siana i przejść na te emeryturę i dupy nie zawracać, do Jona nie wyjdzie bo się boi a ze Stipe myśli że wygra przez wkładanie palców do oczu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.