scott coker fedor emelianenko

Scott Coker, szef organizacji Bellator, jest pod wrażeniem występu Fedora Emelianenki na gali w Moskwie i cieszy się, że mógł zorganizować takie wydarzenie.

Podczas weekendowej gali organizacji Bellator MMA Fedor Emelianenko błyskawicznie znokautował Tima Johnsona. Gala odbyła się w Moskwie, co zdaniem szefa Bellatora mogło mieć dodatkowy wpływ na Fedora, aby pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością.

Podczas spotkania z mediami po gali Scott Coker powiedział:

To było coś wyjątkowego. Jestem w tym biznesie od lat, ale danie możliwości zawalczenia Fedorowi przed jego własną publicznością, było wspaniałym wydarzeniem do oglądania. To była wyjątkowa noc. Jestem pod wrażeniem tego co zrobił w wieku 45 lat. Już dawno nie widziałem takie kombinacji. Myślę, że presja walki w Moskwie pomogła mu.

Rosjanin dla organizacji Bellator bije się od roku 2017. Do tej porty stoczył tam sześć walk z czego cztery zakończyły się jego zwycięstwem. Przed walką z Johnsonem, Fedor Emelianenko miał dłuższą przerwę od startów. Przedostatni raz walczył pod koniec 2019 roku i pokonał wówczas Quintona Jacksona.

Fedor bije się w MMA od roku 2000. Do tej pory stoczył 46 pojedynków, z których wygrał 39.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMaciek
MMaciek

Maximum FC
Welterweight

1,569 komentarzy 2,029 polubień

Ile jeszcze można wyciskać z tego Fedora? Kogo to jeszcze ciekawi?

Odpowiedz polub