Wszystko wskazuje na to, że do potencjalnej walki mistrzowskiej Jona Jonesa (MMA 26-1) z Janem Błachowiczem (MMA 26-8) coraz bliżej. Na razie nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale menadżer Jonesa zdradził, że to właśnie Polak jest osobą, z którą „Bones” chce stoczyć walkę.

Zobacz również: Menedżer Jona Jonesa potwierdza! „Powiedział, że Błachowicz jest następny”

W najnowszej rozmowie dla serwisu Jan Błachowicz przyznał, że jego menadżerka, Dorota Jurkowska, jest po rozmowach z UFC, ale kontrakt na walkę nie został jeszcze przygotowany.

Dorota Jurkowska dodała natomiast, że:

Rozmowy z Jonesem są trudne. Można odnieść wrażenie, że on sam nie wie, czego chce. Jestem po rozmowie z UFC. Na przestrzeni kilku dni powinnam mieć konkretne informacje na temat tego, co dalej będzie się działo w dywizji półciężkiej.

Jon Jones w ostatnich starciach pokonywał decyzjami sędziów Anthony’ego Smitha, Thiago Santosa i Dominicka Reyesa. Wcześniej „Bones” zwyciężał z Alexandrem Gustafssonem, Ovince’em St. Preux czy Danielem Cormierem. Pod szyldem organizacji UFC Jones zanotował 20 zwycięstw.

Jan Błachowicz w ostatnich ośmiu pojedynkach przegrał tylko jedno starcie – z Thiago Santosem na UFC on ESPN+ 3. W pozostałych walkach Polak decyzjami sędziów pokonywał Jareda Cannoniera, Jimiego Manuwę, Ronaldo Souzę, poddawał Devina Clarka i Nikitę Krylova, nokautował natomiast Luke’a Rockholda i Coreya Andersona.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.